SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladší žiaci 2019/2020
Číslo
Čas
9:00
Dátum
30.11.2019
Miesto
ŠH Sečovce
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
ŠK Zemplín Trebišov
B
Hostia
HK Slavoj Trebišov
Konečný
výsledok
38
15
Polčas
(30')
20
6
Výsledok
(60')
38
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Jenčík Oliver
30635
4
Balejčík Peter
30473
5
Mojsej Alex
29093
[8];[10];[11];17;
23;26;27;29;30;[33];34;36;38;
13
N
7
Karvaš Šimon
03012
1;2;3;5;6;7;9;12;15;16;20;
21;22;31;32;35;
16
8
Ivan Peter
29844
13;14;19;
24;[25];
5
N22D
9
Bobrík Samuel
29291
11
Petričko Samuel
29369
18;
28;37;
3
12
Miňo Vladimír
30324
13
Kríž Michal
30636
14
Sojka Matej
30631
15
Božok Nicolas
30391
16
Popaďák Eduard
29288
17
Rohaľ Oliver
30393
33
Racek Patrik
29845
4;
1
A
ZVD:
Ujhely Marian
Podpis:
B
Tréner:
Ujhelyová Petra
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Halgaš Matúš
29542
2
Labanc Tomáš
29307
3
Matys Jozef
29540
4;6;
9;10;14;
5
N
4
Havrila Marko
30476
7
Lešo Michal
29313
[7];[8];
2
8
Kereštan Max
29402
9
Berecin Damián
29766
10
Perlovský Patrik
05286
1;
11;
2
2
11
Geletka Matúš
29308
2
12
Úporský Roland
29306
13
Liput Michal
30477
14
Mihaľov Martin, 8.8.2008
5;
1
2
15
Pinkovský Matúš
05876
2;3;
12;13;15;
5
N2
17
Macko Samuel
29400
18
Štefanko Jakub
30475
A
ZVD:
Podpis:
B
Tréner:
Rabatinová Eva
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Ervín Karvaš
Zdravotná služba:
Monika Macušková
Časomerač:
Marek Varga
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Roman Ostrožovič
Podpis:
Rozhodca:
Šimko Radoslav
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:24
7
1:0
00:51
7
2:0
03:31
10
2:1
03:44
3
Napom
03:51
7
3:1
04:18
8
Napom
5:14
33
4:1
06:19
7
5:1
09:05
7
6:1
10:19
7
7:1
10:52
8
Vyluc2m
12:12
5
Napom
12:20
15
7:2
12:48
15
Napom
13:02
5
8:2
13:26
7
9:2
13:58
14
Vyluc2m
13:58
5
10:2
15:37
15
10:3
16:17
15
Vyluc2m
16:17
5
11:3
17:11
7
12:3
17:40
8
13:3
18:14
3
13:4
18:52
8
14:4
19:51
7
15:4
20:18
14
15:5
20:39
7
16:5
21:36
5
17:5
22:00
11
18:5
22:24
3
18:6
22:57
8
19:6
24:43
7
20:6
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:38
7
21:6
31:23
8
Vyluc2m
31:28
7
21:7
31:59
7
22:7
32:27
7
22:8
34:17
5
23:8
35:15
8
24:8
35:53
10
Vyluc2m
35:53
8
25:8
36:20
3
25:9
36:27
5
26:9
36:58
5
27:9
38:01
3
27:10
38:26
11
28:10
39:34
10
28:11
42:06
5
29:11
43:01
5
30:11
45:35
7
31:11
46:05
15
31:12
46:46
7
32:12
47:20
8
Diskv
47:40
15
32:13
49:28
3
32:14
50:14
11
Vyluc2m
50:35
5
33:14
51:04
5
34:14
51:42
7
35:14
52:14
5
36:14
52:52
11
37:14
54:23
5
38:14
54:51
15
38:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz
Vystavenie hráčov a funkcionárov (-ok) disciplinárnemu konaniu:
(popis "diskvalifikácie so správou")



............................................
............................................

Zodpovedný vedúci družstva A
Zodpovedný vedúci družstva B
Správa o stave zranených hráčok (druh zranenia, príčina, pokračovala v hre, čas zranenia):
Správa ROZHODCOV:
Nerešpektovanie ustanovení rozpisu.
Mimoriadne udalosti, nedostatky, doporučenia.
Zdôvodnenia diskvalifikácii.



............................................
..................................
............................................

Rozhodca
Dátum
Rozhodca