SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
16 : 45
Dátum
06.03.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
HK Slávia ZDA Partizánske
Konečný
výsledok
10
24
Polčas
(30')
5
11
Výsledok
(60')
10
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
12
Melcerová Ela
04745
❼;
18
Šarinová Dorota
30766
23
Kluchová Lilly
29126
24
Stepien Julia
28832
29
Rumlerová Bibiana
05114
31
Spaščuková Alexandra
28543
6;[10];
2
32
Zajacová Alexandra
04436
8;
1
35
Láslopová Karolína
30909
37
Vlčková Daniela
30745
40
Geletová Izabela
29520
42
Zaťková Laura
28913
1;[4];
❼;7;9;
4
46
Gízlová Lenka
28854
47
Nagyová Paulína
28858
2;3;5;
3
N2
48
Šuchterová Lívia
30782
A
ZVD:
Zajacová Janka
Podpis:
B
Tréner:
Spaščuková Naděžda
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Cuperová Patrícia
04590
1;5;10;
15;24;
5
4
Mrižová Lea
04589
3;7;8;9;
13;18;21;
7
6
Duchovičová Sára
04595
7
Fabová Bianka
04593
4;6;
20;23;
4
8
Kmeťová Karolína
30374
[11];
12;19;
3
9
Sasková Michaela
04588
2;
14;16;17;22;
5
12
Vozňák Branislav
30381
16
Križanová Kristína
30244
19
Sasko Jakub
30472
22
Jaršeková Alexandra
04601
A
ZVD:
Fabová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Javoříková Lubomíra
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Poláková Zdenka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Bartová Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Nagy Maroš
Zdravotná služba:
Kobulnická Simona
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:38
42
1:0
00:58
3
1:1
02:00
9
1:2
03:43
4
1:3
06:16
7
1:4
08:12
3
1:5
10:05
7
1:6
10:48
4
1:7
11:18
4
1:8
12:27
47
Napom
12:58
47
2:8
13:26
4
2:9
13:57
47
3:9
15:39
3
3:10
16:27
42
4:10
18:09
47
5:10
18:29
47
Vyluc2m
18:30
8
5:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:13
8
5:12
32:57
4
5:13
34:37
42
Nepr7m
34:59
9
5:14
35:51
3
5:15
37:11
31
6:15
37:24
9
6:16
38:04
9
6:17
38:41
4
6:18
39:14
42
7:18
39:30
8
7:19
40:01
32
8:19
40:35
7
8:20
43:31
12
Nepr7m
44:52
42
9:20
45:12
4
9:21
46:12
9
9:22
47:08
31
10:22
48:08
7
10:23
48:49
3
10:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz