SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8B-12
Čas
12:00
Dátum
23.02.2020
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
17
31
Polčas
(30')
8
12
Výsledok
(60')
17
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
63
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
11;12;
2
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
[10];15;17;
3
9
Sakalová Radka
02634
2;
14;
2
10
Jánošíková Kristína
00784
1;[6];
2
11
Weberová Nina
00797
4;
[13];❼;
2
N
12H
Jakubíková Barbora
02608
13
Čanigová Valéria
04995
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
26
Učníková Vanessa
00785
3;
1
N
27
Margušová Tamara
02161
2
28
Harantová Adriana
00805
❼;8;
16;
2
29
Weberová Ema
00791
5;7;
2
30H
Brnová Dominika
28516
9;
1
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:57
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Štrpková Monika
03402
4
Alföldiová Paulína
03901
1;7;
13;14;
4
22
8
Špavorová Michaela
02487
22;[24];25;
3
10
Bírová Rebecca
03905
2;3;4;6;8;9;11;
16;[17];19;
10
N
11
Pápayová Nina
01602
5;
20;
2
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
❼;10;
26;30;31;
4
N2
18
Kormanová Anna
03407
15;
1
21
Kováčiková Lucia
03917
12;
18;
2
N2
24
Forrová Laura
03902
27;
1
25
Heráková Veronika Erika
03569
28;29;
2
51
Mydlová Katarína
02060
21;23;
2
99
Szabová Viktória
02537
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:11
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Zdravotná služba:
Časomerač:
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Rozhodca:
Valášek Daniel
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:30
26
Napom
00:34
4
0:1
00:36
N
01:30
10
0:2
02:43
10
1:2
03:14
13
Napom
04:14
10
1:3
05:40
9
2:3
05:46
10
2:4
06:18
26
3:4
08:32
11
4:4
08:46
11
Napom
09:02
13
Nepr7m
09:21
10
Napom
10:28
29
5:4
10:48
21
Napom
11:46
4
Vyluc2m
11:48
10
6:4
13:11
29
7:4
13:11
13
Vyluc2m
13:11
B
TTO
13:49
11
7:5
16:20
10
7:6
19:44
4
7:7
20:33
28
Nepr7m
21:54
10
7:8
21:57
A
TTO
22:36
10
7:9
23:59
13
7:10
24:38
28
8:10
26:24
10
8:11
29:23
21
8:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:57
4
8:13
31:39
4
8:14
32:41
18
8:15
33:48
10
8:16
34:08
A
TTO
35:43
30H
9:16
36:41
4
Vyluc2m
36:43
5H
10:16
37:06
27
Vyluc2m
37:19
10
10:17
38:00
2
11:17
38:30
21
11:18
38:58
2
12:18
39:07
10
12:19
41:26
11
12:20
45:06
51
12:21
48:40
11
13:21
49:27
8
13:22
49:46
51
13:23
50:40
8
13:24
51:40
8
13:25
52:41
9
14:25
53:20
13
14:26
54:39
24
14:27
55:09
5H
15:27
55:49
25
15:28
56:52
25
15:29
57:12
21
Vyluc2m
57:12
11
Nepr7m
57:51
13
15:30
58:21
28
16:30
59:34
5H
17:30
59:59
13
17:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz