SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
17 : 45
Dátum
06.03.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B
Hostia
HK Slávia ZDA Partizánske
Konečný
výsledok
19
16
Polčas
(30')
8
6
Výsledok
(60')
19
16
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Belan Nicolas
28993
2
Šestáková Bibiana 04921
4
Mičková Paulina
28864
5
Daňová Lucia
01910
2;5;6;
9;15;17;18;
7
2
6
Ondrejková Terezia
04920
2
7
Kollárová Karina
29937
8
Vidová Michaela
02347
1;
1
9
Šestáková Timea
02345
7;
1
10
Dudášová Veronika
01911
3;[4];8;
10;[11];12;[13];14;16;19;
10
12
Daňová Vanesa
04731
A
ZVD:
Zaťko Peter
Podpis:
B
Tréner:
Pastierik Peter
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2017
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:13
2:
30:04
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Cuperová Patrícia
04590
1;[6];
12;[14];❼;15;
5
4
Mrižová Lea
04589
❼;
10;16;
2
2
6
Duchovičová Sára
04595
7;
1
N2
7
Fabová Bianka
04593
4;
8;
2
8
Kmeťová Karolína
30374
2;
11;
2
9
Sasková Michaela
04588
3;5;
9;13;
4
12
Vozňák Branislav
30381
16
Križanová Kristína
30244
19
Sasko Jakub
30472
22
Jaršeková Alexandra
04601
A
ZVD:
Fabová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Javoříková Lubomíra
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Poláková Zdenka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Bartová Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Nagy Maroš
Zdravotná služba:
Kobulnická Simona
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:10
8
1:0
03:30
5
2:0
03:34
6
Napom
04:21
4
Nepr7m
05:44
10
3:0
06:00
3
3:1
06:43
8
3:2
08:32
9
3:3
09:09
6
Vyluc2m
10:24
10
4:3
11:12
5
5:3
12:46
5
6:3
13:38
9
7:3
16:59
7
7:4
18:52
9
7:5
19:16
10
8:5
19:38
6
Vyluc2m
19:49
3
8:6
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:38
5
9:6
31:03
6
9:7
31:28
10
10:7
31:59
7
10:8
32:43
9
10:9
33:31
10
11:9
34:37
10
12:9
35:40
10
13:9
36:05
4
13:10
37:45
8
13:11
38:08
10
14:11
40:23
3
14:12
40:43
5
15:12
41:13
9
15:13
42:29
10
16:13
43:20
5
17:13
44:14
3
17:14
46:11
4
Vyluc2m
46:20
5
18:14
47:45
10
19:14
48:43
5
Vyluc2m
48:47
3
Nepr7m
48:50
3
19:15
49:59
4
19:16
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz