SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Staršie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
11:00
Dátum
24.11.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
10
24
Polčas
(30')
4
15
Výsledok
(60')
10
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Ondrejková Terezia
04920
9;
1
6
Dudášová Veronika
01911
2;4;
2
7
Baginová Zuzana 28863
[6];[8];
2
8
Krišková Karolína
04923
❼;
❼;5;7;
2
9
Daňová Vanesa 04731
2
10
Šestáková Timea
02345
12
Kollárová Karina
29937
14
Pastierikova Alexandra
02200
1;[3];
2
17
Daňová Lucia
01910
10;
1
N
A
ZVD:
Zaťko Peter
Podpis:
B
Tréner:
Pastierik Peter
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2017
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:21
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Hundáková Emma
01208
5;
1
22
3
Mináriková Eliška
00803
13;15;
[19];
3
N
4
Leštinová Nikola
00788
2;3;4;[9];11;12;[14];
[16];17;
9
6
Čikotová Tamara
01207
1;7;10;
21;24;
5
7
Kytková Rebeca
02997
N2D
8
Honzová Jasmína
01588
6;8;
22;
3
2
9
Obuchová Martina
01589
11
Škulipaiová Ema
02998
20;23;
2
12
Hrabovská Nela
03077
15
Marušáková Mária
04985
18;
1
16
Bryndziarová Kristína
01206
22
Dorčiaková Miroslava
04975
A
ZVD:
Čikotová Veronika
Podpis:
B
Tréner:
Leštinová Jana
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Škultéty Milan
Zdravotná služba:
Manina Róbert
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Rozhodca:
Bačik Pavol
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:36
6
0:1
02:16
4
0:2
03:56
4
0:3
04:20
7
Napom
04:41
8
Nepr7m
05:11
4
0:4
05:55
2
0:5
07:13
2
Vyluc2m
07:50
14
1:5
08:24
17
Napom
08:48
8
1:6
09:17
6
2:6
10:01
6
2:7
11:45
8
2:8
12:30
14
3:8
13:37
2
Vyluc2m
14:50
3
Napom
16:08
4
3:9
17:24
6
3:10
18:53
4
3:11
19:26
6
4:11
19:48
4
4:12
20:52
3
4:13
22:09
4
4:14
23:09
3
4:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:01
9
Vyluc2m
31:17
4
4:16
34:43
7
Vyluc2m
34:56
8
Nepr7m
36:56
4
4:17
38:33
15
4:18
40:18
8
Vyluc2m
40:51
8
5:18
41:17
3
5:19
41:48
7
6:19
43:12
8
7:19
43:42
11
7:20
46:31
7
8:20
47:45
7
Diskv
50:19
6
8:21
51:04
8
8:22
52:27
11
8:23
53:32
5
9:23
54:09
6
9:24
54:57
17
10:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz