SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Staršie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
12 :10
Dátum
24.11.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
22
30
Polčas
(30')
10
14
Výsledok
(60')
22
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Krížová Karin
02909
1;[3];5;
11;13;17;18;[21];22;
9
5
Aujeská Chiara
03932
2;9;10;
14;19;
5
12
Melcerová Ela
04745
20
Ruráková Nina
28730
6;
12;20;
3
N
26
Spaščuková Karin
04425
32
Vršková Veronika
05112
34
Nagyová Tereza
28857
7;
1
36
Stepien Julia
28832
N
37
Bátorová Alexandra
04451
4;
15;16;
3
39
Jancusková Petronela
02911
8;
1
N
42
Rumlerová Bibiana
05114
52
Šebeňová Simona
04437
A
ZVD:
Beňová Eva
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
49:11
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Hundáková Emma
01208
22
3
Mináriková Eliška
00803
5;14;
2
N22
4
Leštinová Nikola
00788
1;7;[9];12;
[16];18;21;22;24;25;29;30;
12
6
Čikotová Tamara
01207
27;28;
2
7
Kytková Rebeca
02997
2;8;
2
2
8
Honzová Jasmína
01588
3;4;6;10;11;13;
15;17;19;
9
N
9
Obuchová Martina
01589
11
Škulipaiová Ema
02998
12
Hrabovská Nela
03077
15
Marušáková Mária
04985
20;23;[26];
3
16
Bryndziarová Kristína
01206
❼;
22
Dorčiaková Miroslava
04975
A
ZVD:
Čikotová Veronika
Podpis:
B
Tréner:
Leštinová Jana
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:04
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Škultéty Milan
Zdravotná služba:
Manina Róbert
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Rozhodca:
Bačik Pavol
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:17
4
0:1
02:31
8
Napom
02:52
7
0:2
03:51
3
1:2
04:38
8
1:3
05:17
20
Napom
05:26
8
1:4
05:39
5
2:4
06:09
3
2:5
07:33
8
2:6
08:46
7
Vyluc2m
09:30
4
2:7
09:54
3
Napom
10:04
3
3:7
11:18
37
4:7
11:47
7
4:8
12:22
39
Napom
12:32
4
4:9
14:30
3
5:9
15:35
20
6:9
16:17
8
6:10
18:36
8
6:11
20:05
4
6:12
20:58
34
7:12
21:33
39
8:12
22:02
8
8:13
22:53
5
9:13
24:13
5
10:13
24:54
3
10:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:30
8
10:15
31:16
36
Napom
31:30
4
10:16
31:52
3
11:16
32:35
20
12:16
34:42
2
Vyluc2m
35:20
8
12:17
36:24
4
12:18
37:11
3
13:18
37:41
8
13:19
38:01
5
14:19
39:08
15
14:20
39:49
3
Vyluc2m
40:56
37
15:20
43:23
4
15:21
43:55
4
15:22
44:32
37
16:22
44:35
2
Vyluc2m
45:15
15
16:23
45:38
3
17:23
45:53
4
17:24
46:40
4
17:25
47:04
3
18:25
48:08
5
19:25
48:57
15
19:26
49:13
20
20:26
49:49
6
20:27
50:44
16
Nepr7m
51:33
6
20:28
51:59
3
Vyluc2m
52:17
3
21:28
53:11
3
22:28
53:53
4
22:29
54:12
4
22:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz