SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
9:00
Dátum
17.11.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
MHK Bytča ,,A''
B
Hostia
HK Slávia ZDA Partizánske
Konečný
výsledok
7
12
Polčas
(30')
4
7
Výsledok
(60')
7
12
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
35
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
19
Záhonová Lucia
04978
32
Ďuranová Michaela
04979
1;[2];4;
3
N
48
Kostková Alexandra
04990
50
Učníková Adela
04977
5;7;
2
51
Gajdošíková Karolína
29161
53
Chlebinová Janka
30637
59
Hujová Gabriela
04993
66
Tomaščíková Tereza
28517
2
67
Elmusrati Faris Abdulaati
30484
68
Marková Petronela
04974
3;
6;
2
N2
71
Bajzová Viktória
29152
A
ZVD:
Ďurana Milan
Podpis:
B
Tréner:
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Elmusrati Terézia
Funkcia:
D
Funkcionári:
Bučková Eva
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Jančeková Valéria
04586
3
Cuperová Patrícia
04590
2;
11;
2
4
Mrižová Lea
04589
❼;7;
10;12;
3
6
Duchovičová Sára
04595
3;4;6;
3
7
Fabová Bianka
04593
8;9;❼;
2
8
Kmeťová Karolína
30374
9
Sasková Michaela
04588
1;5;
❼;
2
10
Lesičková Ema
30245
16
Vozňák Branislav
30381
17
Špirková Natália
06476
N
18
Stýskalová Nikol
29101
19
Sasko Jakub
30472
22
Jaršeková Alexandra
04601
A
ZVD:
Fabová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Javoříková Lubomíra
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Poláková Zdenka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Bartová Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:54
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Valášek Daniel
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:24
9
0:1
05:56
3
0:2
07:30
32
1:2
08:25
4
Nepr7m
09:31
6
1:3
09:34
68
Napom
10:43
32
2:3
11:54
B
TTO
12:42
6
2:4
12:46
68
Vyluc2m
14:35
9
2:5
16:24
6
2:6
18:00
68
3:6
18:03
17
Napom
19:16
4
3:7
19:20
32
Napom
20:04
32
4:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:43
7
4:8
33:58
50
5:8
34:47
7
5:9
38:11
7
Nepr7m
42:02
66
Vyluc2m
42:02
9
Nepr7m
43:04
4
5:10
44:19
68
6:10
45:57
3
6:11
46:36
50
7:11
47:08
4
7:12
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz