SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
:
Dátum
28.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
MHK Bytča ,,A''
Konečný
výsledok
13
13
Polčas
(30')
7
8
Výsledok
(60')
13
13
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Šarinová Dorota 24.10.2009
24
Zaťková Laura
28913
[1];
1
30
Vršková Veronika
05112
2;5;
9;13;
4
N
32
Rumlerová Bibiana
05114
8;
1
34
Spaščuková Alexandra
28543
[10];
1
35
Hámorníková Lucia
28728
38
Chocholatá Anna
28773
39
Gízlová Lenka
28854
2
42
Nagyová Paulína
28858
6;7;
❼;
2
60
Melcerová Ela
04745
64
Zajacová Alexandra
04436
12;
1
2
69
Buláková Ema
05120
71
Vlčková Daniela
27613
73
Stepien Julia
28832
3;4;
❼;11;
3
2
75
Kluchová Lilly
29126
A
ZVD:
Zajacová Janka
Podpis:
B
Tréner:
Spaščuková Naděžda
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
39 : 21
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
19
Záhonová Lucia
04978
32
Ďuranová Michaela
04979
[2];3;5;[6];[7];❼;
9;[12];
7
22
48
Kostková Alexandra
04990
50
Učníková Adela
04977
1;8;
2
54
Pavlíková Marcela
04980
2
59
Hujová Gabriela
04993
66
Tomaščíková Tereza
28517
68
Marková Petronela
04974
10;11;❼;13;
3
71
Bajzová Viktória
29152
4;
1
A
ZVD:
Ďurana Milan
Podpis:
B
Tréner:
Ostrochovský Michal D 6/2021
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Mačuga Jozef
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Pokorný Vladimír
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:56
32
Vyluc2m
03:04
24
1:0
03:32
50
1:1
04:18
30
2:1
04:49
73
3:1
06:09
32
3:2
08:00
30
Napom
08:05
32
3:3
10:04
73
4:3
12:13
71
4:4
12:51
30
5:4
13:13
32
5:5
14:30
32
5:6
15:35
32
5:7
18:37
39
Vyluc2m
19:02
32
Nepr7m
19:16
42
6:7
19:43
42
7:7
19:57
50
7:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:34
54
Vyluc2m
31:35
73
Nepr7m
34:09
32
8:8
34:40
64
Vyluc2m
34:53
32
8:9
36:06
68
8:10
36:35
42
Nepr7m
36:57
68
8:11
38:18
30
9:11
38:46
73
Vyluc2m
39:08
68
Nepr7m
40:33
32
Vyluc2m
40:33
34
10:11
40:33
73
11:11
43:06
64
12:11
43:34
32
12:12
44:13
68
12:13
44:55
30
13:13
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz