SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladší žiaci 2019/2020
Číslo
Čas
9.00
Dátum
24.11.2019
Miesto
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
HCM Bardejov ,,A''
B
Hostia
ŠK Zemplín Trebišov
Konečný
výsledok
16
24
Polčas
(30')
5
14
Výsledok
(60')
16
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Harčar Jakub
03273
[16];
1
3
Pletz Richard
04809
1;4;
15;
3
5
Maník Maroš
06628
6
Šurlák Michael
03387
7;
1
7
Peregrim Jozef
29061
10;
1
2
8
Potičný Samuel
30338
9
Ropják Šimon
03276
8;
9;13;
3
2
10
Maník Peter
06639
11
Matej Branislav
30408
❼;
12
Krišš Marek
06719
13
Vagaský František
04807
[2];[3];5;[6];❼;
11;12;[14];
7
15
Marušák Tomáš
29021
16
Rondzik Rastislav
30409
17
Blažek Samuel
29930
19
Gutt Juraj
29828
77
Hovanec Matúš
29059
A
ZVD:
Kroková Helena
Podpis:
B
Tréner:
Onufer Ján
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10.31
2:
16.24
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Jenčík Oliver
30635
4
Balejčík Peter
30473
5
Mojsej Alex
29093
[13];
17;[18];
3
7
Karvaš Šimon
03012
1;3;4;5;8;❼;
16;20;[21];22;24;
10
8
Ivan Peter
29844
6;
[19];
2
N
9
Bobrík Samuel
29291
12;
❼;
1
10
Kožuch Richard
29375
11
Petričko Samuel
29369
2;7;9;10;11;14;15;
23;
8
N2
12
Miňo Vladimír
30324
13
Kríž Michal
30636
14
Kmec Jakub
30634
15
Božok Nicolas
30391
16
Popaďák Eduard
29288
17
Rohaľ Oliver
30393
33
Racek Patrik
29845
A
ZVD:
Ujhely Marian
Podpis:
B
Tréner:
Ujhelyová Petra
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21.42
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Krok S.
Zdravotná služba:
MUDr. Biľ
Časomerač:
Almassy
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kroková H.
Podpis:
Rozhodca:
Ratvajský Marek
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:19
7
0:1
02:59
11
0:2
03:23
3
1:2
05:02
7
1:3
05:30
13
2:3
06:45
7
2:4
08:04
7
2:5
08:23
11
Napom
10:11
8
2:6
10:46
11
2:7
11:28
13
3:7
13:04
7
3:8
15:05
7
Nepr7m
15:54
11
3:9
16:37
11
3:10
18:21
3
4:10
19:00
11
4:11
19:24
13
5:11
22:07
9
5:12
22:58
5
5:13
24:58
11
5:14
25:18
11
5:15
25:34
13
6:15
27:21
6
7:15
28:18
13
Nepr7m
28:18
8
Napom
29:32
9
8:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:37
7
8:16
31:27
9
9:16
32:15
7
10:16
33:41
5
10:17
34:09
13
11:17
35:28
5
11:18
36:05
8
11:19
36:05
9
Vyluc2m
37:48
13
12:19
38:22
9
13:19
40:00
7
Vyluc2m
40:41
13
14:19
42:04
7
14:20
43:03
3
15:20
44:03
7
15:21
45:01
7
15:22
45:25
11
Nepr7m
46:40
11
15:23
47:07
11
Vyluc2m
47:16
1
16:23
49:14
9
Nepr7m
49:54
7
16:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz