SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
13:30
Dátum
15.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
MŠK hádzaná Čadca
B
Hostia
MHK Bytča ,,B''
Konečný
výsledok
9
18
Polčas
(30')
7
10
Výsledok
(60')
9
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Bohovičová Soňa
04537
1;[3];4;6;[7];
8;
6
5
Prengelová Tamara
06659
7
Lenčéšová Nela
29706
[5];
1
8
Majáková Karolína
04551
10
Šefarová Kiara
29281
11
Chrobáková Simona
29709
12
Kondeková Lillien
06645
9;
1
14
Rafajová Vanesa
04536
❼;2;❼;
1
16
Čuboňová Timea
09652
18
Dej Jakub
02162
A
ZVD:
Vrabcu René
Podpis:
B
Tréner:
Hrudálová Mária
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Augustínová Ema
06655
2
Mravcová Tamara
29318
12
Struhalová Tamara
28882
34
Dzúriková Jasmína
28881
36
Valientová Lucia
04973
5;6;7;9;
14;18;
6
43
Šamajová Alžbeta
06656
46
Sekáčová Kristína
29320
11;
1
58
Uríčková Michaela
06658
60
Görogová Kristína
28879
2;
15;16;❼;
3
62
Miková Vanessa
28877
63
Kaštanová Riana
28884
12;
1
N2
65
Bartková Mária
28885
1;3;4;[8];10;
13;17;
7
2
72
Hrtánková Tereza
04997
73
Čižmárová Paulína
06657
A
ZVD:
Pastorková Eva
Podpis:
B
Tréner:
Pastorková Eva
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Jasenka Milan
Zdravotná služba:
Bartková Renata
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Jasenka Milan
Podpis:
Rozhodca:
Jelínek František
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:00
65
0:1
02:00
60
0:2
02:20
65
0:3
03:00
14
Nepr7m
03:20
63
Napom
03:50
3
1:3
04:50
65
1:4
05:10
14
2:4
12:24
36
2:5
12:55
3
3:5
13:00
3
4:5
14:00
7
5:5
14:20
63
Vyluc2m
15:10
36
5:6
15:30
36
5:7
15:50
14
Nepr7m
19:00
3
6:7
19:10
65
6:8
19:30
3
7:8
19:40
36
7:9
20:00
65
7:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:00
46
7:11
32:00
3
8:11
35:00
63
8:12
38:20
65
8:13
39:50
36
8:14
42:10
65
Vyluc2m
42:30
12
9:14
45:40
60
9:15
46:40
60
9:16
47:50
60
Nepr7m
49:55
65
9:17
50:00
36
9:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz