SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Staršie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
12:00
Dátum
07.09.2019
Miesto
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
HK AS Trenčín ,,B''
B
Hostia
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
Konečný
výsledok
21
17
Polčas
(30')
13
10
Výsledok
(60')
21
17
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
35
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Bárdošová Hana
00886
1;2;11;12;
4
8
Chrenková Hanka Michaela
00895
[3];[4];8;10;
14;15;18;[19];
8
2
14
Makišová Tereza
03010
19
Ďurišová Vanesa
28535
6;
1
20
Hrubinová Olívia
04671
7;9;
16;
3
22
Kubínyiová Katarína
28838
24
Hajašová Zina
02783
5;13;
17;20;
4
N
28
Švachová Petra
28839
21;
1
29
Ďurišová Sofia
28536
30
Ovšonková Dominika
28828
31
Lauková Ela
29506
36
Ďurinová Mária
06537
A
ZVD:
Dubovský Viktor
Podpis:
B
Tréner:
Dubovský Viktor
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Ondrejková Terezia
04920
7
Kollárová Karina
29937
8
Vidová Michaela
02347
9
Šestáková Timea
02345
6;10;
[16];
3
10
Dudášová Veronika
01911
[1];
11;12;13;17;
5
11
Krišková Karolína
04923
[3];[5];[7];8;
14;
5
14
Pastierikova Alexandra
02200
2;4;
2
16
Baginová Zuzana
28863
9;
15;
2
17
Daňová Vanesa
04731
A
ZVD:
Buchová Ľudmila
Podpis:
B
Tréner:
Pastierik Peter
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2017
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
38:52
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Ing. Bakoš Ján
Zdravotná služba:
Šimnová Nina
Časomerač:
Píš Stanislav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ing. Jahodka Marián
Podpis:
Rozhodca:
Jelínek František
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:00
6
1:0
01:55
10
1:1
04:00
14
1:2
05:00
6
2:2
05:05
24
Napom
05:05
11
2:3
07:00
8
3:3
08:00
14
3:4
11:05
8
4:4
13:00
24
5:4
13:50
11
5:5
14:00
19
6:5
17:00
20
7:5
17:00
9
7:6
18:00
8
8:6
18:00
20
9:6
18:50
11
9:7
19:00
8
10:7
21:00
11
10:8
22:00
6
11:8
23:00
6
12:8
23:00
16
12:9
25:00
24
13:9
25:00
9
13:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:00
8
14:10
34:00
10
14:11
35:00
8
15:11
37:00
20
16:11
38:00
24
17:11
40:00
10
17:12
42:00
10
17:13
43:00
11
17:14
44:00
16
17:15
45:00
8
18:15
45:01
8
19:15
49:00
24
20:15
50:00
28
21:15
51:49
8
Vyluc2m
51:49
9
21:16
52:00
10
21:17
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz