SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Staršie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
Dátum
05.10.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Staršie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
14
24
Polčas
(30')
8
13
Výsledok
(60')
14
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Krížová Karin
02909
[1];4;7;8;❼;
9;❼;
5
5
Aujeská Chiara
03932
3;6;
[11];
3
10
Bátorová Alexandra
04451
14;
1
11
Nagyová Tereza
28857
2;
[13];
2
12
Šebeňová Simona
04437
24
Stepien Julia
28832
29
Rumlerová Bibiana
05114
30
Spaščuková Karin
04425
39
Jancusková Petronela
02911
40
Várošová Laura
29286
5;
10;12;
3
N
50
Ruráková Nina
28730
60
Melcerová Ela
04745
A
ZVD:
Beňová Eva
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:00
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Krajčíová Natália
02779
2
Hundáková Emma
01208
20;
1
2
3
Mináriková Eliška
00803
9;12;
19;
3
2
4
Leštinová Nikola
00788
1;3;5;[7];11;
16;18;21;23;
9
5
Valientová Petra
00804
4;6;8;
15;
4
N
6
Čikotová Tamara
01207
2;13;
14;17;
4
7
Kytková Rebeca
02997
10;
1
8
Honzová Jasmína
01588
22;
1
9
Obuchová Martina
01589
24;
1
10
Hvorečná Ema
02999
11
Škulipaiová Ema
02998
2
12
Hrabovská Nela
03077
13
Váleková Lucia
30377
15
Marušáková Mária
04985
2
16
Bryndziarová Kristína
01206
A
ZVD:
Čikotová Veronika
Podpis:
B
Tréner:
Leštinová Jana
Licencia:
D
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:59
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Kobulnická Simona
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Batista Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Jelínek František
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:29
4
0:1
01:49
6
0:2
02:16
4
0:3
03:01
5
Napom
03:27
3
Vyluc2m
03:35
3
1:3
05:19
11
2:3
05:53
5
2:4
06:19
4
2:5
07:40
5
3:5
08:00
40
Napom
08:09
5
3:6
08:45
3
4:6
09:20
40
5:6
10:11
4
5:7
11:02
5
6:7
11:23
5
6:8
11:36
3
7:8
12:02
3
7:9
12:52
7
7:10
13:28
4
7:11
14:51
3
7:12
15:23
3
8:12
18:43
3
Nepr7m
19:12
6
8:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:55
6
8:14
31:46
5
8:15
32:40
4
8:16
33:17
6
8:17
35:02
4
8:18
35:35
2
Vyluc2m
35:44
3
8:19
36:46
3
9:19
37:48
2
9:20
38:43
11
Vyluc2m
38:51
3
Nepr7m
41:23
4
9:21
43:35
40
10:21
44:39
8
10:22
45:21
5
11:22
47:44
4
11:23
48:30
40
12:23
49:19
15
Vyluc2m
49:29
11
13:23
49:49
9
13:24
49:56
10
14:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz