SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
9 : 00
Dátum
28.09.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
MHK Bytča ,,B''
Konečný
výsledok
8
8
Polčas
(30')
3
4
Výsledok
(60')
8
8
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Šarinová Dorota , 24.10.2009
24
Zaťková Laura
28913
8;
1
N
30
Vršková Veronika
05112
[6];7;
2
32
Rumlerová Bibiana
05114
❼;
34
Spaščuková Alexandra
28543
2
35
Hámorníková Lucia
28728
38
Chocholatá Anna
28773
2
39
Gízlová Lenka
28854
42
Nagyová Paulína
28858
1;3;
[4];5;
4
60
Melcerová Ela
04745
64
Zajacová Alexandra
04436
69
Buláková Ema
05120
71
Vlčková Daniela
27613
73
Stepien Julia
28832
2;
1
22
75
Kluchová Lilly
29126
A
ZVD:
Zajacová Janka
Podpis:
B
Tréner:
Spaščuková Naděžda
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
39 : 14
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Augustínová Ema
06655
2
Mravcová Tamara
29318
3
Šamajová Alžbeta
06656
5;
1
4
Valientová Lucia
04973
[8];
1
5
Sekáčová Kristína
29320
❼;6;
1
6
Čižmárová Paulína
06657
7;
1
9
Bartková Mária
28885
1;3;[4];
❼;
3
2
10
Miková Vanessa
28877
13
Hrtánková Tereza
04997
16
Görogová Kristína
28879
2;❼;
1
N2
17
Kaštanová Riana
28884
2
24
Uríčková Michaela
06658
2
A
ZVD:
Pastorková Eva
Podpis:
B
Tréner:
Pastorková Eva
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
37 : 02
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Mačuga Jozef
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Pokorný Vladimír
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:31
9
0:1
02:14
16
0:2
02:27
42
1:2
05:15
73
2:2
09:28
73
Vyluc2m
14:58
9
2:3
16:48
42
3:3
17:30
9
3:4
18:20
16
Napom
18:54
73
Vyluc2m
19:20
24
Napom
19:37
16
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:26
17
Vyluc2m
30:48
42
4:4
32:06
16
Vyluc2m
32:09
38
Vyluc2m
32:42
3
4:5
33:12
42
5:5
33:12
5
Nepr7m
33:17
5
5:6
34:32
6
5:7
38:30
24
Vyluc2m
42:09
34
Vyluc2m
42:11
4
5:8
44:13
9
Nepr7m
45:32
32
Nepr7m
46:03
9
Vyluc2m
47:00
30
6:8
47:29
30
7:8
48:13
24
8:8
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz