SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
Dátum
26.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
MŠK hádzaná Čadca
B
Hostia
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
Konečný
výsledok
15
21
Polčas
(30')
5
12
Výsledok
(60')
15
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Bohovičová Soňa
04537
3;4;
14;
3
5
Prengelová Tamara
06659
8;
1
7
Lenčéšová Nela
29706
8
Majáková Karolína
04551
1;5;
6;10;15;
5
N2
10
Šefarová Kiara
29281
11
Chrobáková Simona
29709
12;
1
12
Kondeková Lillien
06645
2;❼;
7;9;11;13;
5
14
Rafajová Vanesa
04536
16
Čuboňová Timea
09652
18
Dej Jakub
02162
A
ZVD:
Vrabcu René
Podpis:
B
Tréner:
Hrudálová Mária
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
0
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Šestáková Bibiana
04921
3
Ďurinová Adela
29940
5
Daňová Lucia
01910
3;7;
17;18;21;
5
6
Ondrejková Terezia
04920
8;
15;16;20;
4
7
Kollárová Karina
29937
10;
1
8
Pokorná Bianka
04919
9
Šestáková Timea
02345
5;9;
13;
3
10
Dudášová Veronika
01911
[1];2;4;❼;6;11;
14;❼;
6
N
12
Vrecková Alexandra
06604
15
Bartošova Zoja
30420
17
Daňová Vanesa
04731
12;
19;
2
20
Belan Nicolas
28993
A
ZVD:
Zaťko Peter
Podpis:
B
Tréner:
Pastierik Peter
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2017
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Vrabcu René
Zdravotná služba:
Denisa Margušová
Časomerač:
Tobiáš Marguš
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Petronela Marťáková
Podpis:
Rozhodca:
Valášek Daniel
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:35
10
0:1
01:52
10
0:2
02:49
5
0:3
04:04
8
1:3
04:51
12
2:3
05:21
10
2:4
06:01
9
2:5
06:29
3
3:5
06:57
8
Napom
07:35
10
Nepr7m
07:42
10
3:6
09:49
5
3:7
10:06
6
3:8
11:14
9
3:9
14:29
7
3:10
15:27
3
4:10
15:39
10
Napom
16:47
10
4:11
18:35
12
Nepr7m
19:02
8
5:11
19:30
17
5:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:05
9
5:13
32:05
10
5:14
32:45
8
6:14
33:25
6
6:15
33:50
12
7:15
35:08
5
8:15
36:06
6
8:16
37:25
5
8:17
39:42
5
8:18
42:18
17
8:19
42:58
12
9:19
43:55
8
10:19
44:14
6
10:20
46:00
5
10:21
46:26
12
11:21
47:38
8
Vyluc2m
47:53
10
Nepr7m
48:28
11
12:21
49:25
12
13:21
49:44
3
14:21
50:09
8
15:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz