SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Mladšie žiačky 2019/2020
Číslo
Čas
10:00
Dátum
17.11.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Sokol Bánovce n/B
B
Hostia
HK AS Trenčín ,,B''
Konečný
výsledok
15
5
Polčas
(30')
6
2
Výsledok
(60')
15
5
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
12
Melcerová Ela
04745
24
Zaťková Laura
28913
❼;
15;
1
2
30
Vršková Veronika
05112
32
Rumlerová Bibiana
05114
3;
9;
2
34
Spaščuková Alexandra
28543
❼;
8;
1
22
35
Hámorníková Lucia
28728
38
Farkašová Lea
28933
1;
10;
2
39
Gízlová Lenka
28854
42
Nagyová Paulína
28858
60
Schuchterová Lívia 3.3.2010
64
Zajacová Alexandra
04436
6;
7;11;14;
4
71
Vlčková Daniela
27613
73
Stepien Julia
28832
2;4;5;
3
75
Kluchová Lilly
29126
77
Buláková Ema
05120
12;13;
2
N2
99
Láslopová Karolína 2.4.2008
A
ZVD:
Zajacová Janka
Podpis:
B
Tréner:
Spaščuková Naděžda
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
0
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
46
Masariková Lenka
28840
3;4;
2
49
Ivaničová Karin
28903
1;2;
❼;
2
50
Križková Liliana
29378
54
Hromadová Sarah
29046
55
Nebusová Darina
29062
5;
1
2
57
Buranská Karin
30556
59
Voláková Vivien
29391
61
Karačová Samira
29917
96
Križková Melánia
29377
A
ZVD:
Hrubinová Alena
Podpis:
B
Tréner:
Alena Hrubinová D
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
5:42
2:
32:26
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Škultéty Milan
Zdravotná služba:
Kobulnická Simona
Časomerač:
Ďurech Jaroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Chocinová Andrea
Podpis:
Rozhodca:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:29
38
1:0
02:10
73
2:0
05:05
77
Napom
09:04
32
3:0
10:04
24
Nepr7m
10:42
49
3:1
13:20
55
Vyluc2m
13:29
34
Nepr7m
13:59
73
4:1
14:28
73
5:1
17:56
49
5:2
17:58
34
Vyluc2m
18:10
64
6:2
19:47
24
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:20
64
7:2
33:34
34
8:2
39:22
32
9:2
40:53
38
10:2
42:09
64
11:2
42:52
77
12:2
43:26
77
13:2
45:02
77
Vyluc2m
45:19
49
Nepr7m
46:23
64
14:2
47:24
46
14:3
48:13
34
Vyluc2m
48:35
46
14:4
49:42
24
15:4
50:00
55
15:5
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz