SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
15:00
Dátum
15.02.2020
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
HC Tatran Stupava
Konečný
výsledok
22
26
Polčas
(30')
11
13
Výsledok
(60')
22
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Hlivová Alžbeta
04203
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
8
Čižmariková Lujza
03202
5;
12;
2
2
10
Rebičová Juliána
03196
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
9;
20;
2
N2
19
Ožvátová Alexandra
03203
22
Dynisová Mariana
03194
N
23
Racová Zuzana
03199
1;7;
16;
3
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
[2];[11];
[17];[19];[22];❼;
5
40
Roháľová Viktória
00935
4;6;
13;14;
4
2
81
Dmytrenko Nataliia
30232
3;8;10;
15;18;21;
6
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
8:52
2:
20:56
3:
49:02
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
9
Pírová Viviana
01204
[1];[5];9;
[19];
4
16
Fabianová Tamara
00605
[2];7;10;12;
16;20;❼;22;23;25;
9
19
Masarovičová Lucia
01203
26
Štrbáňová Mária
00366
4;6;8;
14;
4
N22
28
Ďurišová Eliška
00597
24;
1
N2
29
Papajová Veronika
00363
18;
1
35
Palušová Nina
00374
❼;
40
Karkušová Hana
00606
3;11;13;
15;17;21;
6
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
26;
1
99
Karkušová Kristína
00607
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:59
2:
52:44
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Soták Jakub
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Palovčák Tomaš
Podpis:
Rozhodca:
Pajkoš Oliver
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:19
17
Napom
01:24
9
0:1
01:47
26
Napom
03:08
23
1:1
03:38
22
Napom
03:51
16
1:2
03:59
33
2:2
05:09
40
2:3
05:19
28
Napom
06:10
81
3:3
06:31
26
3:4
08:10
9
3:5
09:18
40
4:5
10:16
26
4:6
11:15
8
5:6
12:31
16
5:7
14:09
40
6:7
15:20
17
Vyluc2m
16:12
23
7:7
16:50
81
8:7
17:53
17
9:7
20:09
26
9:8
20:47
81
10:8
22:15
9
10:9
24:13
16
10:10
26:11
40
10:11
27:47
26
Vyluc2m
27:54
33
11:11
28:48
16
11:12
29:41
40
11:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:27
26
11:14
32:11
8
12:14
33:17
40
13:14
33:43
40
13:15
34:31
40
14:15
34:56
16
14:16
35:26
81
15:16
35:33
40
15:17
36:18
29
15:18
36:26
23
16:18
36:36
9
16:19
38:13
33
17:19
42:08
81
18:19
42:30
40
Vyluc2m
43:11
33
19:19
43:32
16
19:20
44:20
17
20:20
45:10
16
Nepr7m
46:14
8
Vyluc2m
46:29
35
Nepr7m
48:09
40
20:21
48:54
16
20:22
50:09
16
20:23
52:14
81
21:23
53:24
28
21:24
55:09
16
21:25
56:27
28
Vyluc2m
56:37
33
22:25
58:56
26
Vyluc2m
58:58
33
Nepr7m
59:28
82
22:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz