SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8B-24
Čas
13:00
Dátum
08.03.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
31
31
Polčas
(30')
12
13
Výsledok
(60')
31
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vargová Ivona
01545
3
Adamusová Simona
01560
3;5;
14;
3
4
Horňanová Viktória
01541
1;4;[7];[8];9;10;[11];
13;❼;19;27;29;
11
9
Ivanková Monika
01547
6;
15;28;31;
4
11
Kopčanová Liana
01548
❼;2;12;
[16];18;[20];22;26;[30];
8
N2
12
Domčeková Denisa
01537
16
Šimaliaková Jana 02202
20
Lukačovičová Monika
03885
21;
1
N2
22
Skladaná Ema
04446
2
23
Sobotová Pavlína
03663
17;24;
2
N
26
Imríšková Vanesa
01540
37H
Zaťková Vladimira
02204
23;25;
2
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
09:25
2:
35:45
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
❼;
9
Sakalová Radka
02634
1;
1
N
11
Weberová Nina
00797
5;
1
N
12H
Jakubíková Barbora
02608
13
Čanigová Valéria
04995
15
Leštinová Nikola
00788
7;10;
15;18;[19];21;25;[26];27;30;
10
20
Hrabovská Nela
03077
25
Hôrecká Magdaléna
00782
3;
1
2
26
Učníková Vanessa
00785
2;4;11;
14;20;
5
27
Margušová Tamara
02161
13;
22;
2
2
28
Harantová Adriana
00805
6;❼;8;9;
16;17;23;24;
7
N2
29
Weberová Ema
00791
12;
29;
2
30
Brnová Dominika
28516
28;31;
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:53
2:
49:36
3:
59:00
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Mačuga Jozef
Zdravotná služba:
Ďurech Jaroslav
Časomerač:
Rácik Miroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Dvorský Peter
Podpis:
Rozhodca:
Štrbová Veronika
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:05
9
0:1
02:32
4
1:1
04:25
11
Napom
05:52
26
1:2
07:33
25
1:3
08:27
26
1:4
08:59
28
Napom
09:08
11
Nepr7m
09:22
11
1:5
10:06
28
1:6
10:37
11
2:6
11:50
15
2:7
11:55
20
Napom
12:19
3
3:7
13:09
4
4:7
13:11
9
Napom
14:18
3
5:7
15:58
28
Nepr7m
16:10
9
6:7
16:46
28
6:8
17:37
25
Vyluc2m
18:06
23
Napom
18:12
5H
Nepr7m
18:59
27
Vyluc2m
19:03
4
7:8
20:33
28
7:9
20:47
4
8:9
21:23
11
Napom
21:45
4
9:9
23:51
15
9:10
25:20
26
9:11
25:55
29
9:12
26:36
4
10:12
27:31
4
11:12
29:16
11
12:12
29:39
27
12:13
29:39
11
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:25
26
12:14
32:27
4
13:14
33:09
15
13:15
33:35
3
14:15
33:56
28
14:16
35:11
28
14:17
35:43
15
14:18
37:26
9
15:18
38:06
15
15:19
38:18
28
Vyluc2m
38:18
11
16:19
38:47
26
16:20
39:26
4
Nepr7m
40:31
15
16:21
42:10
23
17:21
42:41
27
17:22
43:16
11
18:22
43:57
4
19:22
45:38
11
20:22
47:16
28
20:23
48:26
20
21:23
48:44
28
21:24
48:56
11
22:24
49:35
37H
23:24
50:40
15
23:25
50:57
23
24:25
51:29
20
Vyluc2m
51:40
15
24:26
51:54
37H
25:26
52:57
15
25:27
53:35
11
26:27
54:44
30
26:28
55:20
4
27:28
55:43
29
27:29
56:00
9
28:29
56:30
22
Vyluc2m
57:08
4
29:29
57:38
15
29:30
57:59
11
30:30
59:49
30
30:31
59:59
9
31:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz