SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
14:00
Dátum
08.03.2020
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
34
25
Polčas
(30')
19
10
Výsledok
(60')
34
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
11;
26;❼;
2
4
Tokárová Natália
04201
33;
1
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
14;
1
8
Čižmariková Lujza
03202
[4];
30;31;34;
4
10
Rebičová Juliána
03196
[13];19;
[28];
3
11
Kobová Erika
03193
[23];
1
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
10;16;
20;24;25;27;
6
N
18
Dušková Veronika
03198
2;[3];5;6;9;17;
21;
7
19
Ožvátová Alexandra
03203
29;
1
N2
23
Racová Zuzana
03199
1;12;18;
3
27
Borošová Janka
06462
32;
1
33
Polievková Barbora
03190
7;8;15;
22;
4
N2
40
Roháľová Viktória
00935
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
--------------
2:
36:59
3:
------------
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Kollárová Alena
04788
2;8;
2
8
Grygarová Nina
03637
7;
19;21;
3
14
Bednárová Daniela
03037
3;
[11];[13];23;
4
21
Szamuhelová Vanessa
28906
24
Hlásna Romana
04819
12;
1
27
Nagyová Nela
02495
1;4;
16;
3
N
33
Petrányiová Linda
02002
5;
15;18;22;24;
5
2
44
Jesenická Valentína
29002
61
Káľavská Viktória
03688
10;
17;
2
64
Múčková Nicol
02103
9;
1
66
Jeníčková Viktória
01973
6;
14;20;25;
4
N22
92
Čubová Emma
02102
99
Stachová Emma
02042
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kuťka Tomáš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Csölleová Katarína
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:23
2:
---------------------
3:
---------------------
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Soták Jakub
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
-------------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Šimko Radoslav
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:25
23
1:0
00:44
33
Napom
01:50
18
2:0
01:57
66
Napom
02:55
18
3:0
03:46
8
4:0
04:26
18
5:0
05:08
27
5:1
05:33
18
6:1
06:06
17
Napom
06:31
33
7:1
07:14
33
8:1
08:24
4
8:2
08:55
33
Vyluc2m
09:30
14
8:3
09:38
18
9:3
10:08
17
10:3
11:24
3
11:3
12:13
23
12:3
12:31
27
12:4
14:25
10
13:4
16:38
19
Napom
16:59
33
13:5
17:27
5
14:5
17:29
27
Napom
17:59
33
15:5
19:59
17
16:5
20:47
66
16:6
22:05
8
16:7
23:18
18
17:7
24:26
4
17:8
24:43
23
18:8
27:00
64
18:9
28:39
19
Vyluc2m
28:50
61
18:10
29:11
10
19:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:34
17
20:10
32:16
18
21:10
33:27
14
21:11
33:53
33
22:11
34:50
11
23:11
35:24
24
23:12
36:44
14
23:13
36:53
66
23:14
39:52
17
24:14
40:18
33
24:15
40:47
17
25:15
42:29
3
26:15
43:09
17
27:15
44:16
66
Vyluc2m
44:26
10
28:15
45:28
27
28:16
45:51
19
29:16
48:39
61
29:17
50:04
33
29:18
51:02
8
30:18
51:48
8
30:19
52:28
8
31:19
53:05
66
31:20
54:18
8
31:21
54:28
66
Vyluc2m
54:31
27
32:21
54:38
33
32:22
54:48
4
33:22
55:33
33
Vyluc2m
56:33
14
33:23
57:23
8
34:23
59:04
33
34:24
59:33
66
34:25
59:52
3
Nepr7m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz