SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:30
Dátum
23.02.2020
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
Hlohovec/Nitra
Konečný
výsledok
30
28
Polčas
(30')
12
14
Výsledok
(60')
30
28
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
11
Vaľková Kamila
03478
24;
1
N
12
Dobosyová Simona
00936
13
Takáčova Klaudia
01701
16
Dovičínová Karolína
00849
18
Vargovičová Katarína
01703
4;10;
14;15;29;
5
2
20
Turcsányiová Timea
01690
5;
13;17;27;
4
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
N222
27
Fotulová Lujza
01705
1;2;7;8;[11];12;
[16];19;20;21;22;[23];26;[28];30;
15
N2
29
Vargová Sofia
01702
3;
25;
2
34
Lorencová Ema
03481
9;
1
35
Rojková Michaela
03608
6;
18;
2
2
36
Štefanisková Tatiana
01710
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Fotul Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Lisiková Věra
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:49
2:
45:29
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Voltmannová Lenka
02508
4
Brathová Hana
01000
7
Szóradová Martina
01021
❼;
22;26;
2
9
Fedorková Ivana
04080
5;8;11;
18;28;
5
11
Šrámeková Karolína
01032
[2];[6];❼;14;
15;21;
5
2
17
Uhlárová Ivona
01031
23;
1
19
Polačiková Lucia
03942
[1];3;
[24];[27];❼;
4
2
20
Kočíšková Emily
03925
4;7;9;10;[13];
16;17;19;❼;20;25;
10
24
Filáková Soňa
00134
12;
1
33
Macková Daniela
06612
44
Macová Alexandra
04084
90
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Krajčovičová Romana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Pavlíková Dominika
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:58
2:
39:43
3:
56:58
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Varga Roman
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Pajkoš Oliver
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:33
27
1:0
01:10
27
Napom
01:29
19
1:1
03:29
23
Napom
04:05
27
2:1
04:43
11
2:2
05:04
29
3:2
06:14
18
4:2
07:25
19
4:3
07:25
23
Vyluc2m
07:53
20
5:3
08:37
20
5:4
09:21
9
5:5
10:24
35
6:5
11:02
11
6:6
13:29
20
6:7
13:34
11
Napom
14:44
9
6:8
14:49
A
TTO
16:21
20
6:9
16:29
19
Vyluc2m
16:40
27
7:9
18:19
27
8:9
18:44
23
Vyluc2m
18:44
11
Nepr7m
20:57
20
8:10
21:27
34
9:10
21:36
35
Vyluc2m
21:46
9
9:11
22:52
7
Nepr7m
24:05
24
9:12
24:32
18
10:12
25:00
27
Vyluc2m
25:03
20
10:13
25:43
23
Vyluc2m
27:13
11
10:14
28:03
27
11:14
28:58
A
TTO
29:41
27
12:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:18
20
13:14
31:13
11
13:15
31:26
18
14:15
32:58
18
15:15
36:27
20
15:16
36:48
27
16:16
38:19
20
16:17
38:34
20
17:17
39:42
35
18:17
39:43
A
TTO
40:21
9
18:18
40:46
27
19:18
41:39
20
19:19
43:55
18
Vyluc2m
43:59
20
Nepr7m
44:05
20
19:20
44:44
11
19:21
45:26
7
19:22
45:29
A
TTO
45:52
27
20:22
46:14
17
20:23
46:25
27
21:23
46:55
19
21:24
47:18
27
22:24
49:07
20
22:25
49:36
11
Vyluc2m
49:38
27
23:25
50:37
7
23:26
50:46
11
24:26
53:21
19
24:27
53:38
29
25:27
55:23
9
25:28
55:37
27
26:28
56:32
19
Nepr7m
56:47
20
27:28
56:58
A
TTO
58:23
27
28:28
59:18
18
29:28
59:41
27
30:28
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz