SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
9:00
Dátum
20.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
27
29
Polčas
(30')
12
12
Výsledok
(60')
27
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
4;8;10;12;
17;19;23;25;
8
44
Kohút Réka
01041
7;
26;
2
N22
47
Nagy Gabriella
03382
49
Volnerová Chiara
01051
2
53
Kovács Tamara
03513
22;
1
56
Gányovicsová Miriam
01050
9;
1
2
57
Kucserová Rebeka
03518
15;
1
N2
59
Hornyák Panna
03512
1;2;3;[5];[6];11;
[13];14;16;18;20;[21];[24];[27];
14
N
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
75H
Olléová Nancy
04967
2
76
Agh Rebeca
03507
81
Szabó Réka
03038
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
43:53
3:
59:36
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Štrpková Monika
03402
3
Kunová Alexandra
03906
1;[9];
14;[22];
4
N222D
4
Alföldiová Paulína
03901
4;12;
2
2
10
Bírová Rebecca
03905
3;7;
18;19;23;
5
N2
11H
Pápayová Nina
01602
13;16;17;24;29;
5
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
[15];[21];
2
15
Pálová Petra
03916
[2];
20;25;
3
2
18
Kormanová Anna
03407
21
Kováčiková Lucia
03917
N
24
Forrová Laura
03902
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
[5];6;[8];10;[11];
❼;[26];27;[28];
8
99
Szabová Viktória
02537
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
28:30
2:
58:25
3:
Počet 7m hodov:
11
Góly zo 7m:
10
Hl. usporiadateľ:
Brunczviková Tünde
Zdravotná služba:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Časomerač:
Máriková Alica
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
Rozhodca:
Gabriš Juraj
Podpis:
Rozhodca:
Veselka Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:41
3
0:1
01:05
59
1:1
01:42
57
Napom
02:01
15
1:2
02:11
10
1:3
04:00
3
Napom
04:47
59
2:3
05:08
4
2:4
05:31
3
Vyluc2m
06:59
59
3:4
10:10
59
Napom
10:22
51
3:5
10:46
2
4:5
10:53
21
Napom
11:35
59
5:5
12:02
44
Napom
12:14
51
5:6
14:32
59
6:6
18:15
10
6:7
20:22
51
6:8
22:20
3
6:9
23:00
10
Napom
23:02
44
7:9
23:37
2
8:9
24:27
56
9:9
24:55
51
9:10
26:31
2
10:10
26:47
3
Vyluc2m
27:08
59
11:10
28:00
2
12:10
29:05
51
12:11
29:45
4
12:12
29:49
75H
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:37
4
Vyluc2m
30:43
59
13:12
30:59
11H
13:13
31:19
59
14:13
32:31
57
15:13
33:52
44
Vyluc2m
33:55
51
Nepr7m
34:34
3
15:14
34:59
59
16:14
35:36
2
17:14
36:22
13
17:15
37:06
11H
17:16
37:15
59
18:16
38:00
11H
18:17
39:14
2
19:17
40:07
59
20:17
40:50
10
20:18
42:03
10
20:19
43:53
15
20:20
43:55
56
Vyluc2m
44:21
59
21:20
45:40
57
Vyluc2m
45:43
13
21:21
47:56
53
22:21
48:56
2
23:21
50:02
59
24:21
51:15
3
24:22
51:59
2
25:22
52:39
10
25:23
53:01
44
26:23
53:05
3
Vyluc2m
53:05
3
Diskv
54:20
44
Vyluc2m
54:47
10
Vyluc2m
55:04
11H
26:24
55:19
15
26:25
56:07
15
Vyluc2m
56:09
59
27:25
56:29
49
Vyluc2m
57:00
51
27:26
57:55
51
27:27
59:31
51
27:28
59:53
11H
27:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz