SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
9:30
Dátum
01.03.2020
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Hlohovec/Nitra
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
26
37
Polčas
(30')
10
19
Výsledok
(60')
26
37
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Voltmannová Lenka
02508
4
Brathová Hana
01000
[8];
[12];[14];[18];19;[20];21;
7
7
Szóradová Martina
01021
15;17;22;
3
8
Konečná Sarah
03924
2
9
Fedorková Ivana
04080
N
11
Šrámeková Karolína
01032
[1];❼;3;5;[6];❼;
16;
5
N
15
Filáková Soňa
00134
2;
1
17
Uhlárová Ivona
01031
❼;10;
23;
2
22
19
Polačiková Lucia
03942
❼;7;
[25];26;
3
20
Kočíšková Emily
03925
[4];9;
11;13;24;
5
2
33
Macková Daniela
06612
44
Macová Alexandra
04084
90
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Krajčovičová Romana
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pavlíková Dominika
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:11
2:
3:
Počet 7m hodov:
13
Góly zo 7m:
9
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;[2];4;6;[11];[14];17;
[24];25;[26];❼;
10
9
Beke Laura Kitti
03376
18;
1
16
Szalaiová Barbara
01779
44
Kohút Réka
01041
❼;
21;23;27;31;
4
46
Sidó Linda
03509
13;16;
33;35;
4
N2
47
Nagy Gabriella
03382
49
Volnerová Chiara
01051
9;10;
20;
3
53
Kovács Tamara
03513
3;19;
22;32;36;
5
2
56
Gányovicsová Miriam
01050
8;
28;29;30;34;
5
2
57
Kucserová Rebeka
03518
37;
1
N22
81
Szabó Réka
03038
5;7;12;15;
4
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Mészáros Réka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
38:36
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Mečír Jozef
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Mitrengová Ľudmila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kollár Martin
Podpis:
Rozhodca:
Majstríková Ľubica
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:24
2
0:1
01:54
11
Napom
02:12
2
0:2
03:06
11
1:2
03:19
53
1:3
05:39
57
Napom
05:54
11
Nepr7m
06:08
2
1:4
07:13
15
2:4
07:37
81
2:5
08:49
2
2:6
10:10
81
2:7
11:24
11
3:7
11:47
57
Vyluc2m
11:52
20
4:7
13:32
11
5:7
14:15
56
5:8
15:33
46
Napom
15:54
19
Nepr7m
16:09
49
5:9
16:51
49
5:10
17:41
9
Napom
17:57
2
5:11
19:08
11
6:11
19:42
81
6:12
20:07
46
6:13
20:30
19
7:13
21:25
2
7:14
22:18
11
Nepr7m
22:33
81
7:15
23:56
8
Vyluc2m
24:03
44
Nepr7m
25:25
57
Vyluc2m
25:31
17
Nepr7m
26:14
4
8:15
27:11
20
9:15
27:52
46
9:16
27:53
20
Vyluc2m
28:15
2
9:17
28:40
9
9:18
29:15
56
Vyluc2m
29:20
17
10:18
29:52
53
10:19
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:53
20
11:19
31:23
49
11:20
31:47
44
11:21
32:56
4
12:21
34:06
53
12:22
34:23
20
13:22
34:24
53
Vyluc2m
35:46
4
14:22
36:17
44
14:23
36:40
7
15:23
37:52
11
16:23
38:32
7
17:23
40:29
46
Vyluc2m
40:29
4
18:23
40:34
2
18:24
41:00
4
19:24
41:36
2
19:25
42:53
4
20:25
43:18
2
20:26
45:07
4
21:26
45:30
44
21:27
47:05
17
Vyluc2m
47:15
2
Nepr7m
48:05
7
22:27
48:20
56
22:28
48:57
56
22:29
50:08
56
22:30
51:29
17
23:30
52:24
44
23:31
53:29
53
23:32
54:05
20
24:32
54:47
46
24:33
55:17
17
Vyluc2m
55:41
19
25:33
56:33
56
25:34
57:46
46
25:35
58:48
53
25:36
59:16
19
26:36
59:38
57
26:37
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz