SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:40
Dátum
26.10.2019
Miesto
MŠH Šaľa
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
HC Tatran Stupava
Konečný
výsledok
31
18
Polčas
(30')
16
8
Výsledok
(60')
31
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vinczeová Chiara
04022
3
Kunová Alexandra
03906
2;
[17];
2
N
4
Alföldiová Paulína
03901
20;
1
N
7
Kučerová Miriam
00390
11H
Pápayová Nina
01602
1;4;5;8;9;15;
6
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
13;14;
2
2
16
Tugli Rebeka
03732
18
Kormanová Anna
03407
12;
22;23;26;
4
21
Kováčiková Lucia
03917
10;
21;
2
24
Forrová Laura
03902
28;
1
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
3;[6];7;11;16;
18;19;24;25;27;29;30;31;
13
73H
Rendvanská Ema
00151
99
Szabová Viktória
02537
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pál Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
❼;
9
Pírová Viviana
01204
[2];❼;5;8;
3
17
Holúbeková Karolína
00595
1;
1
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
28
Ďurišová Eliška
00597
3;
13;
2
22
32
Černá Simona
00602
35
Palušová Nina
00374
7;
11;15;16;17;
5
N
40
Karkušová Hana
00606
6;
10;18;
3
2
42
Novosadová Michaela
00369
❼;4;
9;12;14;
4
NN2
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
83
Horváthová Adela
00604
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:05
2:
49:44
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Nemček Jozef
Zdravotná služba:
Časomerač:
Popluhár Peter
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Petrikovičová Veronika
Podpis:
Rozhodca:
Adamkovič Matej
Podpis:
Rozhodca:
Švarc Samuel
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:39
11H
1:0
01:06
17
1:1
01:26
3
2:1
02:07
51
3:1
04:10
11H
4:1
04:58
11H
5:1
05:52
4
Napom
06:02
9
5:2
07:10
51
6:2
08:16
42
Napom
08:42
3
Napom
10:30
9
Nepr7m
12:40
42
Nepr7m
14:14
42
Napom
14:16
42
Vyluc2m
14:44
51
7:2
17:53
28
7:3
18:28
11H
8:3
18:59
42
8:4
19:28
11H
9:4
20:42
21
10:4
22:04
9
10:5
22:50
51
11:5
23:24
40
11:6
24:14
18
12:6
24:26
35
12:7
24:53
13
13:7
25:41
13
14:7
26:22
11H
15:7
27:35
51
16:7
28:31
35
Napom
29:56
9
16:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:16
28
Vyluc2m
31:24
3
17:8
32:12
51
18:8
34:13
42
18:9
37:05
40
18:10
38:02
35
18:11
39:54
42
18:12
40:10
51
19:12
40:57
4
20:12
41:04
28
20:13
43:00
28
Vyluc2m
43:20
21
21:13
46:08
42
21:14
46:49
18
22:14
47:55
18
23:14
49:30
51
24:14
50:10
51
25:14
50:36
35
25:15
51:09
18
26:15
51:36
13
Vyluc2m
51:40
3
Nepr7m
54:05
51
27:15
54:44
40
Vyluc2m
55:14
24
28:15
55:59
35
28:16
56:30
51
29:16
57:46
51
30:16
58:26
51
31:16
58:58
35
31:17
59:47
40
31:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz