SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
10:00
Dátum
01.12.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
29
31
Polčas
(30')
14
19
Výsledok
(60')
29
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
11
Vaľková Kamila
03478
3;4;12;13;
4
2
12
Dobosyová Simona
00936
13
Fotulová Lujza
01705
9;[10];14;
15;19;[21];[22];23;[25];[26];27;28;29;
13
2
16
Dovičínová Karolína
00849
20
Turcsányiová Timea
01690
2;
1
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
29
Vargová Sofia
01702
1;
1
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Lorencová Ema
03481
24;
1
35
Rojková Michaela
03608
8;11;
20;
3
N2
36
Štefanisková Tatiana
01710
48
Vargovičová Katarína
01703
5;6;7;
16;17;18;
6
222
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:12
2:
44:59
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
30;
1
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
10;11;❼;
2
2
8
Čižmariková Lujza
03202
17;
[24];29;
3
2
10
Rebičová Juliána
03196
14;
1
N
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
19
Ožvátová Alexandra
03203
13;
1
N
23
Racová Zuzana
03199
8;12;
27;
3
2
27
Borošová Janka
06462
18;19;
2
2
33
Polievková Barbora
03190
1;2;4;5;6;15;[16];
20;21;[22];❼;26;❼;[31];
12
2
81
Dmytrenko Nataliia
30232
3;7;9;
23;25;28;
6
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Šarocká Lucia
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:11
2:
51:24
3:
53:35
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Varga Roman
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:57
35
Napom
02:06
33
0:1
02:29
33
0:2
03:01
81
0:3
03:46
29
1:3
04:07
33
1:4
04:24
20
2:4
04:26
19
Napom
05:46
33
2:5
05:53
11
3:5
06:33
11
4:5
06:57
33
4:6
07:55
81
4:7
08:25
48
5:7
09:27
23
5:8
09:44
48
6:8
10:27
35
Vyluc2m
10:42
81
6:9
11:18
48
7:9
11:39
5
7:10
13:02
35
8:10
13:06
10
Napom
13:35
13
9:10
14:23
5
9:11
14:55
8
Vyluc2m
15:00
13
10:11
15:11
A
TTO
15:51
48
Vyluc2m
15:53
5
Nepr7m
16:40
23
10:12
17:15
19
10:13
17:56
10
10:14
18:58
33
10:15
19:21
35
11:15
20:06
13
Vyluc2m
20:08
33
11:16
21:07
11
12:16
22:04
8
12:17
22:12
A
TTO
26:13
27
Vyluc2m
26:18
11
13:17
28:14
13
14:17
28:47
27
14:18
28:48
11
Vyluc2m
29:03
23
Vyluc2m
29:14
27
14:19
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:02
33
14:20
31:45
13
15:20
31:59
33
15:21
35:00
33
15:22
36:36
48
16:22
37:15
48
17:22
37:57
33
Nepr7m
39:40
81
17:23
40:17
48
18:23
40:55
48
Vyluc2m
40:56
8
18:24
41:13
13
19:24
41:42
35
20:24
42:02
81
20:25
42:22
33
20:26
42:43
13
21:26
42:59
23
21:27
43:22
81
21:28
44:59
A
TTO
47:28
8
21:29
48:13
13
22:29
49:26
13
23:29
51:19
34
24:29
51:24
A
TTO
52:23
13
25:29
53:31
13
26:29
53:35
A
TTO
54:25
33
Vyluc2m
55:21
13
27:29
55:22
5
Vyluc2m
56:00
3
27:30
56:14
13
28:30
56:59
48
Vyluc2m
57:01
33
Nepr7m
59:42
33
28:31
59:59
13
29:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz