SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
11:30
Dátum
03.11.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
B
Hostia
Bánovce/Partizánske
Konečný
výsledok
40
33
Polčas
(30')
20
13
Výsledok
(60')
40
33
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
2;6;8;11;12;13;14;16;
21;26;[39];
11
N2
44
Kohút Réka
01041
3;7;
27;
3
N
46
Sidó Linda
03509
[20];
❼;34;37;
3
47
Nagy Gabriella
03382
49
Volnerová Chiara
01051
2
53
Kovács Tamara
03513
36;
1
2
56
Gányovicsová Miriam
01050
57
Kucserová Rebeka
03518
31;
1
59
Hornyák Panna
03512
[1];4;5;9;[10];[17];18;
24;25;30;35;38;
12
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
[40];
1
75
Olléová Nancy
04967
D
76
Agh Rebeca
03507
15;
22;23;28;29;
5
2
81
Szabó Réka
03038
19;
32;33;
3
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
36:20
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Adamusová Simona
01560
4
Horňanová Viktória
01541
3;❼;8;[9];10;
15;17;19;23;
8
N222D
6
Bajtalová Chiara
02385
1;2;4;7;11;12;[13];
16;20;❼;21;[22];[24];26;27;28;32;33;
17
9
Ivanková Monika
01547
6;
1
11
Kopčanová Liana
01548
❼;
2
12
Domčeková Denisa
01537
16H
Šimaliaková Jana 02202
23
Sobotová Pavlína
03663
25;
1
24
Rusňáková Lenka
01651
5;
14;29;
3
26
Imríšková Vanesa
01540
37H
Zaťková Vladimira
02204
18;30;31;
3
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:30
2:
43:40
3:
47:08
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Brunczviková Tünde
Zdravotná služba:
MUDr. Horváth Zoltán
Časomerač:
Lelkesová Andrea
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Rozhodca:
Štrbová Veronika
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:54
59
1:0
01:36
6
1:1
02:31
6
1:2
03:07
2
2:2
04:12
4
2:3
04:25
44
3:3
05:48
59
4:3
06:48
59
5:3
07:54
2
Napom
08:09
11
Nepr7m
09:37
2
6:3
10:03
6
6:4
10:16
44
7:4
10:48
24
7:5
11:21
9
7:6
11:41
2
8:6
12:42
59
9:6
13:31
6
9:7
15:24
4
Napom
15:29
59
10:7
17:30
44
Napom
17:43
4
Nepr7m
17:51
2
11:7
18:59
2
12:7
19:25
4
12:8
20:24
2
13:8
22:18
49
Vyluc2m
22:36
4
13:9
23:14
2
14:9
23:36
4
14:10
24:30
6
14:11
24:49
76
15:11
25:44
2
16:11
26:18
4
Vyluc2m
26:21
59
17:11
27:04
59
18:11
27:39
6
18:12
28:18
81
19:12
29:03
6
19:13
29:56
46
20:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:30
2
21:13
30:52
4
Vyluc2m
32:01
76
22:13
32:30
24
22:14
33:28
4
22:15
34:11
76
23:15
34:44
6
23:16
36:19
4
23:17
36:20
53
Vyluc2m
36:42
59
24:17
37:08
37H
24:18
37:31
11
Vyluc2m
37:45
59
25:18
38:20
2
26:18
39:19
4
26:19
39:36
44
27:19
40:01
6
27:20
40:24
76
28:20
41:39
46
Nepr7m
41:57
76
29:20
42:47
59
30:20
43:39
57
31:20
44:01
75
Diskv
44:04
6
Nepr7m
44:07
6
31:21
45:19
81
32:21
46:21
6
32:22
47:04
81
33:22
48:08
4
33:23
48:32
46
34:23
48:46
76
Vyluc2m
48:48
6
34:24
49:42
23
34:25
50:08
59
35:25
50:09
4
Vyluc2m
50:09
4
Diskv
50:51
53
36:25
51:34
6
36:26
52:40
6
36:27
53:18
46
37:27
54:04
6
37:28
54:27
59
38:28
54:48
24
38:29
55:18
37H
38:30
56:00
37H
38:31
56:21
6
38:32
57:49
2
39:32
58:52
2
Vyluc2m
59:05
6
39:33
59:22
73
40:33
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz