SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
18:00
Dátum
23.02.2020
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
23
31
Polčas
(30')
10
15
Výsledok
(60')
23
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
45
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
8
Havelková Klára
03221
22;
1
9
Pírová Viviana
01204
[1];
[11];[13];
3
N2
16
Fabianová Tamara
00605
8;
1
17
Holúbeková Karolína
00595
15;
1
19
Masarovičová Lucia
01203
5;
16;
2
26
Štrbáňová Mária
00366
6;10;
12;14;17;19;20;23;
8
N2
28
Ďurišová Eliška
00597
3;
1
29
Papajová Veronika
00363
35
Palušová Nina
00374
40
Karkušová Hana
00606
2;4;7;9;
18;
5
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
83
Horváthová Adela
00604
99
Karkušová Kristína
00607
21;
1
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Popluhárová Zuzana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Novosadová Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:33
2:
48:15
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Mruškovičová Petra
00883
3
Paulínyová Petra
00876
20;22;25;26;
4
4
Grellová Diana
00858
5;11;
23;31;
4
2
10
Paulínyová Klára
00846
2;4;8;10;14;15;
18;19;24;29;30;
11
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
3;12;13;
17;21;28;
6
16
Hvolková Barbora
00875
18
Opátová Klaudia
00874
[1];6;9;
[16];
4
23
Valachová Zuzana
00877
34
Vlhová Nina
02731
37
Ferenyiová Chiara
00882
7;
27;
2
N
39
Králová Kristína
00892
99
Zemková Monika
28632
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Dubovský Viktor
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:04
2:
41:24
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Draškovič Rudolf
Zdravotná služba:
Kubovičová Simona
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ:
Renčo Martin
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Tomášová Barbora
Podpis:
Rozhodca:
Jablončíková Jana
Podpis:
Delegát:
Čech Marian
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:14
9
Napom
01:32
18
0:1
01:46
37
Napom
02:03
9
1:1
02:20
10
1:2
02:50
13
1:3
02:50
9
Vyluc2m
06:31
10
1:4
07:14
40
2:4
07:44
4
2:5
07:47
26
Napom
08:46
18
2:6
10:31
37
2:7
13:38
28
3:7
13:58
40
4:7
15:03
10
4:8
15:41
18
4:9
17:25
19
5:9
18:00
10
5:10
19:53
26
6:10
21:00
40
7:10
21:18
4
7:11
21:54
13
7:12
24:00
13
7:13
25:31
16
8:13
25:59
40
9:13
26:25
10
9:14
26:54
26
10:14
27:56
10
10:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:26
4
Vyluc2m
30:31
9
11:15
31:11
26
Vyluc2m
31:13
18
11:16
32:17
13
11:17
34:25
26
12:17
35:04
10
12:18
37:38
9
13:18
38:02
10
13:19
39:49
3
13:20
41:42
13
13:21
42:22
3
13:22
42:53
26
14:22
43:13
4
14:23
44:58
17
15:23
45:27
10
15:24
47:41
19
16:24
48:06
3
16:25
50:13
3
16:26
50:41
26
17:26
51:04
37
17:27
51:35
13
17:28
52:43
40
18:28
53:49
26
19:28
54:09
10
19:29
56:16
26
20:29
56:33
10
20:30
58:09
99
21:30
58:46
8
22:30
59:09
4
22:31
59:48
26
23:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz