SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8A-69
Čas
13:00
Dátum
16.02.2020
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Hlohovec/Nitra
B
Hostia
Bánovce/Partizánske
Konečný
výsledok
22
27
Polčas
(30')
11
13
Výsledok
(60')
22
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
40
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Voltmannová Lenka
02508
4
Filáková Soňa
00134
2;10;
2
N
7
Szóradová Martina
01021
15;16;18;19;22;
5
9
Fedorková Ivana
04080
10
Brathová Hana
01000
1;
17;20;
3
11
Šrámeková Karolína
01032
3;4;5;6;7;[8];❼;[9];11;
❼;❼;
8
17
Polačiková Lucia
03942
[14];
1
19
Petríková Adriana
02302
21;
1
20
Kočíšková Emily
03925
12;❼;
1
N2
33
Macková Daniela
06612
44
Majerská Katarína
04041
13;
1
2
90
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Krajčovičová Romana
Podpis:
N2
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pavlíková Dominika
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:13
2:
41:03
3:
59:47
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vargová Ivona
01545
3
Adamusová Simona
01560
25;27;
2
4
Horňanová Viktória
01541
[1];3;[4];❼;5;12;
14;[16];19;[21];22;23;24;
12
9
Ivanková Monika
01547
6;7;8;9;10;
15;
6
11
Kopčanová Liana
01548
❼;11;[13];
17;18;
4
22
12
Domčeková Denisa
01537
16
Šimaliaková Jana 02202
20
Lukačovičová Monika
03885
23
Sobotová Pavlína
03663
2;
1
N2
26
Imríšková Vanesa
01540
33
Žiaková Dominika 01556
2
37
Zaťková Vladimira
02204
20;26;
2
2
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Adi Milan
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:53
2:
50:41
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Kuna Martin
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Mitrengová Ľudmila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kollár Martin
Podpis:
Rozhodca:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:41
4
Napom
01:01
4
0:1
01:16
10
1:1
04:31
4
2:1
05:13
23
2:2
06:25
23
Napom
06:49
20
Napom
07:12
4
2:3
08:26
11
3:3
08:28
11
Vyluc2m
09:16
20
Vyluc2m
09:20
4
3:4
11:22
11
4:4
12:27
4
Nepr7m
12:43
11
5:4
13:50
4
5:5
14:34
11
6:5
15:22
9
6:6
15:53
9
6:7
16:26
11
7:7
18:11
11
8:7
18:55
9
8:8
20:00
9
8:9
21:09
9
8:10
21:56
11
Nepr7m
23:15
44
Vyluc2m
23:20
11
Nepr7m
23:22
11
8:11
25:27
37
Vyluc2m
25:31
11
9:11
26:07
4
9:12
27:34
11
9:13
28:11
4
10:13
29:03
11
Vyluc2m
29:46
11
11:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:27
20
12:13
31:06
4
12:14
31:33
44
13:14
32:27
9
13:15
33:21
11
Nepr7m
33:48
4
13:16
37:32
11
13:17
39:08
11
13:18
39:52
17
14:18
43:17
A
Napom
45:38
7
15:18
46:32
7
16:18
46:43
A
Vyluc2m
47:45
4
16:19
49:16
37
16:20
49:41
10
17:20
50:22
23
Vyluc2m
50:32
7
18:20
51:00
4
18:21
52:47
4
18:22
53:21
11
Nepr7m
53:36
4
18:23
53:53
33
Vyluc2m
53:56
20
Nepr7m
54:30
4
18:24
55:35
3
18:25
56:00
7
19:25
56:47
10
20:25
57:56
37
20:26
58:22
19
21:26
59:14
3
21:27
59:57
7
22:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz