SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8B-11
Čas
15:45
Dátum
07.02.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
38
22
Polčas
(30')
18
11
Výsledok
(60')
38
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vargová Ivona
01545
3
Adamusová Simona
01560
22;36;37;
3
22
4
Horňanová Viktória
01541
1;3;5;[7];8;10;13;15;16;17;❼;
19;20;26;[27];
14
N
9
Ivanková Monika
01547
2;
21;24;25;29;31;
6
11
Kopčanová Liana
01548
[6];❼;18;
[30];35;
4
2
12
Domčeková Denisa
01537
16
Šimaliaková Jana 24.11.2004
20
Lukačovičová Monika
03885
21
Žiaková Dominika 01556
N
23
Sobotová Pavlína
03663
4;9;12;14;
33;
5
24
Rusňáková Lenka
01651
23;
1
26
Imríšková Vanesa
01540
37
Zaťková Vladimira
02204
11;
28;32;34;38;
5
N
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Hullman Ján
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:53
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
7
Vaxmanská Tamara
04222
8
Hudáková Timea
04238
1;
14;
2
2
9
Mikulová Barbora
01741
[16];
1
10H
Kupcová Karolína
03822
3;
[15];
2
2
11
Tomková Antónia
01743
2
13
Lindnerová Diana
04285
21H
Rychliková Lucia
04488
11;
19;22;
3
22
Šarišská Júlia
03820
13;❼;21;
2
NN
24
Geffertová Tamara
04489
4;
1
25
Novotná Marianna
03218
5;[6];❼;7;8;[9];10;
12;❼;17;18;20;
10
28
Balintová Beáta
01739
2;
1
N
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:35
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Manina Róbert
Časomerač:
Chocinová Andrea
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Oťapka Zbislav
Podpis:
Rozhodca:
Zubo Roman
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:14
4
1:0
01:56
28
Napom
02:40
9
2:0
03:15
4
3:0
04:02
8
3:1
05:01
28
3:2
05:21
23
4:2
05:53
4
Napom
05:56
10H
4:3
06:26
4
5:3
08:31
8
Vyluc2m
08:37
11
6:3
09:36
24
6:4
10:27
22
Napom
10:40
4
7:4
11:08
25
7:5
11:10
4
8:5
11:34
37
Napom
11:40
25
8:6
13:10
11
Nepr7m
15:56
25
Nepr7m
15:56
25
8:7
16:32
25
8:8
16:56
23
9:8
17:58
4
10:8
18:13
22
Napom
18:50
11
Vyluc2m
19:30
37
11:8
20:39
23
12:8
21:43
4
13:8
22:20
23
14:8
23:13
4
15:8
24:34
4
16:8
24:59
4
17:8
25:55
21
Napom
26:21
25
17:9
26:21
25
17:10
27:12
21H
17:11
28:47
11
18:11
29:44
4
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:45
25
18:12
31:11
4
19:12
32:11
4
20:12
32:47
9
21:12
33:35
3
22:12
34:38
24
23:12
35:18
9
24:12
35:46
22
24:13
36:31
11
Vyluc2m
36:36
8
24:14
37:23
9
25:14
37:46
4
26:14
38:27
3
Vyluc2m
38:31
25
Nepr7m
39:39
10H
26:15
40:15
4
27:15
41:33
10H
Vyluc2m
41:47
37
28:15
43:39
9
28:16
44:09
9
29:16
45:15
11
30:16
46:47
9
31:16
47:38
37
32:16
48:00
23
33:16
49:18
37
34:16
49:43
25
34:17
50:45
11
35:17
50:54
25
35:18
52:23
21H
35:19
54:18
3
36:19
55:03
3
37:19
56:10
37
38:19
56:42
3
Vyluc2m
56:47
22
Nepr7m
57:19
25
38:20
58:48
22
38:21
59:59
21H
38:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz