SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
12:30
Dátum
16.11.2019
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Hlohovec/Nitra
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
25
18
Polčas
(30')
15
9
Výsledok
(60')
25
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Fedorková Ivana
04080
6
Bobeková Lara
02782
1;6;10;13;[15];
❼;
5
8
Brathová Hana
01000
9;
20;22;
3
9
Majerská Katarína
04041
10
Kočíšková Emily
03925
3;7;8;12;
16;17;18;23;
8
11
Šrámeková Karolína
01032
2;5;11;14;
[21];[25];
6
13
Spáčilová Simona
02517
22
14
Štrbová Nela
06217
17
Foldyová Rebeka
02781
4;
19;24;
3
N2
50
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Krajčovičová Romana
Funkcia:
N2
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
28:18
2:
40:47
3:
57:55
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
4
Kuliničová Viktória
01745
22
9
Mikulová Barbora
01741
3;❼;5;
2
N2
11
Tomková Antónia
01743
1;8;9;
13;16;
5
N
18
Poľáková Natália
28845
6;
10;14;15;
4
20
Hersteková Tamara
03211
21H
Rychliková Lucia
04488
4;
1
23
Mizíková Alexandra
03219
7;
[11];12;17;
4
24
Geffertová Tamara
04489
2
28
Balintová Beáta
01739
2;
18;
2
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:21
2:
46:45
3:
54:43
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Kuna Martin
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Mitrengová Ľudmila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kollár Martin
Podpis:
Rozhodca:
Bočáková Barbora
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:10
11
0:1
04:02
6
1:1
05:15
11
2:1
05:21
9
Napom
05:38
28
2:2
05:47
10
3:2
06:32
11
Napom
08:51
17
4:2
09:35
17
Napom
10:23
9
4:3
11:34
11
5:3
12:02
13
Vyluc2m
12:07
9
Nepr7m
12:56
21H
5:4
13:35
6
6:4
14:15
10
7:4
14:43
10
8:4
17:49
8
9:4
18:41
9
9:5
19:31
6
10:5
21:15
18
10:6
21:39
11
11:6
23:10
4
Vyluc2m
24:40
10
12:6
25:28
23
12:7
25:59
9
Vyluc2m
27:20
6
13:7
28:37
11
14:7
28:39
4
Vyluc2m
29:03
11
14:8
29:25
6
15:8
29:57
11
15:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
35:41
18
15:10
36:30
13
Vyluc2m
36:37
23
15:11
36:47
23
15:12
37:11
10
16:12
39:52
11
16:13
40:15
18
16:14
41:46
18
16:15
43:01
C
Napom
44:22
10
17:15
45:52
10
18:15
46:39
17
19:15
48:34
6
Nepr7m
48:48
8
20:15
50:32
11
20:16
51:41
23
20:17
54:22
11
21:17
55:40
8
22:17
57:11
17
Vyluc2m
57:45
28
22:18
58:52
10
23:18
58:52
24
Vyluc2m
58:52
C
Vyluc2m
59:36
17
24:18
59:55
11
25:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz