SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
07.03.2020
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
24
36
Polčas
(30')
12
16
Výsledok
(60')
24
36
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
11
Vaľková Kamila
03478
2
12
Dobosyová Simona
00936
16
Dovičínová Karolína
00849
18
Vargovičová Katarína
01703
2;4;9;
24;
4
2
20
Turcsányiová Timea
01690
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
1;
1
27
Fotulová Lujza
01705
5;[8];[11];12;
[13];14;16;[17];18;19;[20];21;22;[23];
14
2
29
Vargová Sofia
01702
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Lorencová Ema
03481
N2
35
Rojková Michaela
03608
3;6;7;[10];
15;
5
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Fotul Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Lisiková Věra
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:01
2:
42:35
3:
56:59
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Alföldiová Paulína
03901
1;
23;
2
7
Kučerová Miriam
00390
8
Špavorová Michaela
02487
13;
25;26;34;
4
10
Bírová Rebecca
03905
2;6;[7];
18;20;❼;28;
6
11
Pápayová Nina
01602
8;14;
21;22;
4
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
3;5;10;
❼;24;
4
18
Kormanová Anna
03407
9;
29;30;33;
4
21
Kováčiková Lucia
03917
4;16;
17;
3
N
24
Forrová Laura
03902
2
25
Heráková Veronika Erika
03569
35;
1
51
Mydlová Katarína
02060
[11];12;❼;15;
27;❼;31;32;36;
7
99
Szabová Viktória
02537
19;
1
2
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:11
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Varga Roman
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Pajkoš Oliver
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:20
23
1:0
00:42
34
Napom
01:18
4
1:1
02:20
10
1:2
02:34
18
2:2
03:09
13
2:3
03:17
35
3:3
04:12
21
3:4
04:24
18
4:4
05:04
27
5:4
06:11
35
6:4
06:11
21
Napom
06:11
A
TTO
07:35
13
6:5
07:59
35
7:5
08:26
10
7:6
09:04
27
8:6
09:50
11
Vyluc2m
09:57
10
8:7
10:51
11
8:8
12:25
18
8:9
14:23
13
8:10
15:27
34
Vyluc2m
16:14
51
8:11
17:03
18
9:11
17:30
51
9:12
18:18
27
Vyluc2m
19:20
35
10:12
21:06
51
Nepr7m
24:38
8
10:13
24:57
11
10:14
25:01
A
TTO
25:30
51
10:15
26:31
21
10:16
27:28
27
11:16
29:50
27
12:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:02
99
Vyluc2m
31:59
21
12:17
32:20
27
13:17
33:17
10
13:18
33:57
27
14:18
34:07
99
14:19
35:13
10
14:20
35:42
35
15:20
36:53
11
15:21
38:15
11
15:22
38:48
4
15:23
39:02
27
16:23
40:51
27
17:23
41:27
13
Nepr7m
41:47
13
17:24
42:23
8
17:25
42:35
A
TTO
43:59
27
18:25
44:08
8
18:26
44:53
51
18:27
46:10
51
Nepr7m
46:25
27
19:27
47:31
24
Vyluc2m
47:35
27
20:27
47:51
18
Vyluc2m
47:53
10
Nepr7m
47:56
10
20:28
49:57
18
20:29
50:31
18
20:30
50:51
27
21:30
51:08
51
21:31
52:32
27
22:31
52:50
51
22:32
54:29
18
22:33
56:50
8
22:34
56:59
A
TTO
57:25
25
22:35
58:02
27
23:35
59:33
51
23:36
59:59
18
24:36
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz