SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
10:00
Dátum
19.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
31
25
Polčas
(30')
18
9
Výsledok
(60')
31
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
31;
1
2
9
Pírová Viviana
01204
11;[13];
19;[20];25;
5
N
17
Holúbeková Karolína
00595
3;4;
24;
3
19
Masarovičová Lucia
01203
16;
28;
2
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
9;15;
30;
3
28
Ďurišová Eliška
00597
12;
27;
2
32
Černá Simona
00602
35
Palušová Nina
00374
2;6;8;14;
4
40
Karkušová Hana
00606
7;17;18;
3
42
Novosadová Michaela
00369
1;5;10;
22;23;29;
6
44
Horínková Tamara
00611
83
Horváthová Adela
00604
26;
1
88H
Kuračková Vanda
03117
21;
1
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Popluhárová Zuzana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:31
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3
Olejárová Dominika
01742
7H
Vaxmanská Tamara
04222
25;
1
8
Hudáková Timea
04238
9
Mikulová Barbora
01741
10H
Kupcová Karolína
03822
16;18;
2
11
Tomková Antónia
01743
19;20;21;22;
4
2
17
Schippers Sasha
03085
21H
Rychliková Lucia
04488
17;
1
22
Šarišská Júlia
03820
8;
1
22
23
Mizíková Alexandra
03219
6;
10;15;24;
4
24
Geffertová Tamara
04489
25
Novotná Marianna
03218
1;2;3;7;9;
11;12;13;14;❼;23;
10
28
Balintová Beáta
01739
4;5;
2
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
8:23
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Rusnák Dárius
Zdravotná služba:
Kubovičová Simona
Časomerač:
Halusková Odeta
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Halusková Šárka
Podpis:
Rozhodca:
Jablončíková Jana
Podpis:
Rozhodca:
Tomášová Barbora
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:01
9
Napom
01:35
25
0:1
01:51
42
1:1
03:51
35
2:1
04:53
17
3:1
07:21
17
4:1
07:42
42
5:1
08:16
35
6:1
09:02
40
7:1
10:28
35
8:1
11:02
26
9:1
12:04
42
10:1
13:13
25
10:2
13:31
9
11:2
15:37
28
12:2
15:55
25
12:3
17:50
28
12:4
19:06
3
Vyluc2m
19:38
28
12:5
20:16
23
12:6
21:30
9
13:6
22:13
25
13:7
23:37
35
14:7
25:59
22
14:8
27:12
26
15:8
27:14
22
Vyluc2m
27:37
19
16:8
28:29
40
17:8
28:59
25
17:9
29:59
40
18:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:41
23
18:10
31:58
25
18:11
33:52
9
19:11
34:12
25
19:12
34:51
22
Vyluc2m
34:57
9
20:12
35:24
25
20:13
35:32
88H
21:13
36:23
25
21:14
37:01
23
21:15
37:18
42
22:15
38:08
10H
22:16
38:23
42
23:16
41:02
21H
23:17
41:26
17
24:17
44:18
10H
24:18
45:04
25
Nepr7m
45:53
9
25:18
48:28
11
25:19
50:19
11
25:20
53:01
83
26:20
53:25
11
26:21
53:46
11
Vyluc2m
54:10
28
27:21
55:02
19
28:21
56:08
11
28:22
56:34
42
29:22
57:04
25
29:23
57:51
23
29:24
58:02
26
30:24
58:45
3
31:24
59:53
7H
31:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz