SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
9:00
Dátum
09.11.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
18
25
Polčas
(30')
8
9
Výsledok
(60')
18
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
3
Olejárová Dominika
01742
5H
Vehecová Nela
03927
2
8
Hudáková Timea
04238
8;
1
2
9
Mikulová Barbora
01741
9;18;
2
10H
Kupcová Karolína
03822
2
11
Tomková Antónia
01743
15
Ihnátová Tatiana
01723
18H
Poľáková Natália
28845
11;17;
2
21
Kinčovská Klaudia
01746
2
22
Šarišská Júlia
03820
6;
1
23
Mizíková Alexandra
03219
10;12;
2
24
Geffertová Tamara
04489
25
Novotná Marianna
03218
[1];2;3;4;5;[7];
[13];[14];15;16;
10
26
Dargajová Viktória
01744
28
Balintová Beáta
01739
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Márkušová Štefánia
29174
H95
Kolandrová Lea
02936
12
Stachová Emma
02042
14
Bednárová Daniela
03037
21
Szamuhelová Vanessa
28906
H23
Kujanová Sarah
01398
3;[7];8;
13;14;15;18;19;20;21;[22];
11
N
24
Hlásna Romana
04819
25;
1
8
Grygarová Nina
03637
4;
1
30
03689 Chudá Alexandra
5;6;
2
2
33
Petrányiová Linda
02002
1;
10;11;
3
53
Jesenická Valentína
29002
17;
1
61
Káľavská Viktória
03688
H96
Šmahlíková Barbora
02933
2;9;
12;16;
4
27
Nagyová Nela
02495
❼;
23;24;
2
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kuťka Tomáš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Balintová Svetlana
Časomerač:
Jančíková Alena
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pačutová Kristína
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Rozhodca:
Harman Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:45
H23
Napom
01:25
33
0:1
02:25
25
1:1
03:10
H96
1:2
05:35
H23
1:3
08:35
N
08:35
27
Nepr7m
11:05
8
1:4
12:10
25
2:4
15:30
30
2:5
16:35
25
3:5
16:35
G
19:35
25
4:5
20:10
25
5:5
22:00
30
5:6
22:05
5H
Vyluc2m
23:25
H23
5:7
24:25
22
6:7
25:30
H23
6:8
26:05
30
Vyluc2m
26:05
25
7:8
28:10
H96
7:9
29:10
8
8:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:17
33
8:10
33:22
33
8:11
34:17
9
9:11
35:17
H96
9:12
36:12
H23
9:13
38:22
H23
9:14
38:32
8
Vyluc2m
39:22
H23
9:15
40:12
H96
9:16
40:57
23
10:16
42:07
10H
Vyluc2m
42:42
18H
11:16
43:22
53
11:17
44:17
23
12:17
44:17
G
45:22
H23
12:18
45:57
25
13:18
46:32
H23
13:19
47:37
25
14:19
48:02
H23
14:20
48:52
H23
14:21
49:47
25
15:21
51:17
21
Vyluc2m
51:17
H23
15:22
52:07
25
16:22
54:02
27
16:23
55:22
27
16:24
57:22
24
16:25
58:37
18H
17:25
59:37
9
18:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz