SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
17:00
Dátum
22.02.2020
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
22
44
Polčas
(30')
7
19
Výsledok
(60')
22
44
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
180
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
3;
❼;
1
N2
8
Čižmariková Lujza
03202
9;
1
10
Rebičová Juliána
03196
11
Kobová Erika
03193
21;
1
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
13;
1
22
19
Ožvátová Alexandra
03203
5;
16;18;
3
N
22
Dynisová Mariana
03194
20;22;
2
23
Racová Zuzana
03199
2;
8;10;19;
4
N2
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
1;4;[6];7;
[11];[12];14;15;17;
9
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:49
2:
51:56
3:
-------------
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lukáčová Emma 01266
14;17;18;
36;42;
5
5
Vasiliková Viktória 01813
7;9;
31;
3
6
Tomášová Emma 01816
34;44;
2
7
Smolková Simona 01246
12;
35;37;43;
4
N22
10
Juricová Dorota 01819
❼;39;40;41;
3
11
Ratvajská Slávka 03217
10;19;
25;30;
4
N
12
Khuda Nikoletta 30458
13
Tereková Claudia 01815
[8];
[21];[27];29;
4
14
Timková Tímea 01814
[1];2;3;4;11;
5
15
Kužmová Karin 01837
13;16;
20;22;23;24;[28];32;33;38;
10
18
Vargová Diana 01252
[5];6;
26;
3
22
33
Kantorisová Jana 01260
44
Semanová Henrieta 03215
15;
1
2
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
--------------
2:
42:34
3:
----------------
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Mgr. Počatko Ivan
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
-----------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:34
23
Napom
00:55
14
0:1
01:41
14
0:2
02:19
33
1:2
03:30
14
1:3
05:39
7
Napom
07:13
14
1:4
09:07
5
Napom
09:16
18
1:5
10:07
18
1:6
10:19
5
1:7
11:31
23
2:7
12:41
13
2:8
13:18
5
3:8
13:24
11
Napom
14:32
5
3:9
15:22
33
4:9
15:31
11
4:10
15:36
23
Vyluc2m
17:50
14
4:11
18:16
19
Napom
19:28
19
5:11
19:39
7
5:12
20:04
44
Vyluc2m
21:13
15
5:13
21:42
4
5:14
22:36
44
5:15
24:48
15
5:16
26:07
4
5:17
27:15
4
5:18
28:05
18
Vyluc2m
28:27
33
6:18
29:04
33
7:18
29:49
11
7:19
29:58
5
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:55
15
7:20
31:59
17
Vyluc2m
32:09
13
7:21
32:31
15
7:22
33:15
23
8:22
33:33
15
8:23
34:24
8
9:23
34:31
15
9:24
34:39
23
10:24
35:11
11
10:25
35:38
18
Vyluc2m
35:39
33
11:25
37:15
10
Nepr7m
37:54
18
11:26
38:56
13
11:27
39:45
5
Nepr7m
40:04
17
Vyluc2m
40:08
15
11:28
41:06
13
11:29
41:19
11
11:30
41:46
5
11:31
43:31
7
Vyluc2m
43:39
33
12:31
44:25
17
13:31
44:43
15
13:32
45:56
15
13:33
47:35
33
14:33
48:13
6
14:34
48:47
7
14:35
49:37
4
14:36
50:31
7
14:37
50:58
15
14:38
51:47
10
14:39
52:11
10
14:40
52:30
33
15:40
52:34
7
Vyluc2m
52:50
19
16:40
53:59
10
16:41
54:09
4
16:42
55:15
33
17:42
55:46
7
17:43
56:03
19
18:43
56:54
23
19:43
57:35
22
20:43
58:05
11
21:43
58:19
6
21:44
59:59
22
22:44
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz