SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
16.02.2020
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
29
24
Polčas
(30')
11
12
Výsledok
(60')
29
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
80
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lukáčová Emma
01266
18;20;
2
2
5
Vasiliková Viktória
01813
12;15;
2
6
Tomášová Emma
01816
7
Smolková Simona
01246
N
10
Juricová Dorota
01819
[26];
1
11
Ratvajská Slávka
03217
5;6;
19;25;29;
5
N
12
Khuda Nikoletta
30458
13
Tereková Claudia
01815
3;
1
14
Timková Tímea
01814
2;4;8;
17;21;[22];❼;
6
N2
15
Kužmová Karin
03837
11;
13;14;16;24;[28];
6
2
17
Ondrijová Daša
01265
18
Vargová Diana Mária
01252
1;[7];[9];10;
❼;23;27;
6
33
Kantorisová Jana
01260
44
Semanová Henrieta
03215
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:14
2:
58,03
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Alföldiová Paulína
03901
2;8;
21;
3
8
Špavorová Michaela
02487
2
10
Bírová Rebecca
03905
4;
13;
2
N2
11
Pápayová Nina
01602
1;3;5;9;
23;
5
N
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
6;12;
14;[15];[16];20;[22];
7
16
Tugli Rebeka
03732
18
Kormanová Anna
03407
21
Kováčiková Lucia
03917
10;
19;
2
222D
24
Forrová Laura
03902
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
[7];❼;11;
[17];[18];24;
5
N
73
Rendvanská Ema
00151
99
Szabová Viktória
02537
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
34,23
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Kundrátová Miroslava
Časomerač:
Lupkovičová Kamila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kantorisová Michaela
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:35
11
0:1
02:59
18
1:1
04:44
14
Napom
04:48
14
2:1
05:02
4
2:2
05:06
14
Vyluc2m
06:08
10
Napom
06:44
11
Napom
07:04
11
2:3
07:29
13
3:3
08:23
14
4:3
09:07
10
4:4
09:11
7
Napom
10:09
11
5:4
10:17
51
Napom
10:50
11
5:5
12:13
11
6:5
12:42
13
6:6
13:48
11
Napom
14:22
18
7:6
15:21
51
7:7
16:46
51
Nepr7m
20:35
14
8:7
20:49
4
8:8
21:57
11
8:9
22:52
18
9:9
24:15
21
9:10
25:47
51
9:11
26:12
8
Vyluc2m
26:22
18
10:11
27:56
15
11:11
28:46
13
11:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:45
5
12:12
31:47
18
Nepr7m
32:15
15
13:12
33:05
15
14:12
33:30
10
14:13
33:41
5
15:13
34:17
15
16:13
38:00
13
16:14
39:18
13
16:15
40:15
14
17:15
40:47
21
Vyluc2m
41:58
13
17:16
42:22
4
18:16
44:03
11
19:16
44:51
10
Vyluc2m
45:11
4
20:16
45:39
14
21:16
46:06
4
Vyluc2m
46:06
B
Napom
46:13
51
21:17
46:41
14
22:17
47:10
51
22:18
48:59
18
23:18
49:38
21
Vyluc2m
49:43
14
Nepr7m
50:20
15
24:18
51:44
11
25:18
53:02
10
26:18
53:32
21
26:19
54:19
18
27:19
55:37
13
27:20
55:57
4
27:21
56:22
21
Vyluc2m
56:22
21
Diskv
56:26
15
28:21
57:27
13
28:22
57:38
15
Vyluc2m
59:04
11
28:23
59:33
51
28:24
59:55
11
29:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz