SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
16:30
Dátum
13.12.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
19
20
Polčas
(30')
11
7
Výsledok
(60')
19
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
90
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
5;
1
9
Pírová Viviana
01204
❼;
2
16
Fabianová Tamara
00605
16;17;19;
3
17
Holúbeková Karolína
00595
2;
14;
2
19
Masarovičová Lucia
01203
26
Štrbáňová Mária
00366
7;11;
2
2
28
Ďurišová Eliška
00597
2
29
Papajová Veronika
00363
35
Palušová Nina
00374
4;6;9;10;
12;15;18;
7
ND
40
Karkušová Hana
00606
1;3;
13;
3
42
Novosadová Michaela
00369
N2
45
Yildizová Aylin
00367
[8];
1
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
83
Horváthová Adela
00604
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Popluhárová Zuzana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Karkušová Kristína
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:43
2:
53:55
3:
58:12
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Vasiliková Viktória
01813
3;❼;4;
12;14;
4
7
Smolková Simona
01246
N
10
Juricová Dorota
01819
13;
1
11
Ratvajská Slávka
03217
8;9;[10];[11];❼;18;19;[20];
7
12
Khuda Nikoletta
30458
13
Tereková Claudia
01815
15;
1
14
Timková Tímea
01814
16;17;
2
22
15
Kužmová Karin
03837
[1];[2];
2
D
17
Ondrijová Daša
01265
5;
1
18
Lukáčová Emma
01266
6;7;
2
21
Remetová Michaela
01263
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Kolesár Martin
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
26:28
2:
3:
58:55
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Olšavský Peter
Zdravotná služba:
Kubovičová Simona
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Švarc Samuel
Podpis:
Rozhodca:
Klimko Patrik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:29
42
Napom
03:23
40
1:0
04:16
17
2:0
07:40
42
Vyluc2m
07:46
15
2:1
08:30
40
3:1
08:50
15
3:2
11:18
9
Nepr7m
13:04
35
4:2
13:18
35
Napom
13:51
14
Vyluc2m
14:54
5
4:3
16:31
3
5:3
16:40
9
Vyluc2m
16:43
5
Nepr7m
16:48
5
5:4
18:14
7
Napom
19:16
17
5:5
19:24
35
6:5
21:54
18
6:6
22:52
26
7:6
23:33
14
Vyluc2m
23:36
45
8:6
24:31
35
9:6
25:26
35
10:6
27:52
26
11:6
28:39
18
11:7
29:59
15
Diskv
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:19
35
12:7
31:56
11
12:8
33:12
11
12:9
33:12
26
Vyluc2m
34:28
11
12:10
35:44
40
13:10
36:04
17
14:10
37:29
35
15:10
38:09
11
15:11
38:56
5
15:12
39:30
10
15:13
40:32
5
15:14
41:21
16
16:14
46:04
11
Nepr7m
46:56
13
16:15
47:11
16
17:15
49:46
14
17:16
51:59
14
17:17
54:24
11
17:18
54:51
35
18:18
55:16
11
18:19
55:16
28
Vyluc2m
59:38
16
19:19
59:45
35
Diskv
59:49
11
19:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz