SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
14:45
Dátum
02.11.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
27
31
Polčas
(30')
12
16
Výsledok
(60')
27
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
❼;2;6;8;
26;
4
8
Čižmariková Lujza
03202
7;
18;❼;22;25;27;
5
N
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
13
Tannenbaumová Sofia
03204
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
13;
1
18
Dušková Veronika
03198
❼;9;10;
16;21;24;
5
19
Ožvátová Alexandra
03203
22
Dynisová Mariana
03194
20;❼;
1
23
Racová Zuzana
03199
19;23;
2
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
1;4;[5];[11];12;
[14];15;17;❼;
8
N
81
Dmytrenko Nataliia
30232
3;
1
A
ZVD:
Podpis:
B
Tréner:
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
5:05
2:
22:33
3:
38:50
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Štrpková Monika
03402
3
Kunová Alexandra
03906
1;16;
17;
3
N
4
Alföldiová Paulína
03901
2;13;
22;23;27;28;
6
N
10
Bírová Rebecca
03905
11
Pápayová Nina
01602
3;4;7;12;14;
20;21;25;26;
9
2
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
9;10;
2
18
Kormanová Anna
03407
15;
1
21
Kováčiková Lucia
03917
18;24;
2
24
Forrová Laura
03902
29;30;
2
51
Mydlová Katarína
02060
[8];11;
19;
3
2
73
Rendvanská Ema
00151
99
Szabová Viktória
02537
5;6;
31;
3
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:56
2:
56:18
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Soták Jakub
Časomerač:
Pavlovčák Tomáš
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Milenkyová Miriam
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:44
18
Nepr7m
01:07
33
1:0
01:40
3
1:1
02:41
4
1:2
04:10
11
1:3
04:25
11
1:4
05:03
99
1:5
06:42
5
Nepr7m
07:50
5
2:5
08:24
81
3:5
08:30
4
Napom
08:47
99
3:6
09:08
33
4:6
09:32
33
Napom
10:17
11
4:7
10:56
3
Napom
11:11
33
5:7
13:47
5
6:7
14:18
8
Napom
14:44
51
6:8
16:19
8
7:8
17:34
13
7:9
19:21
13
7:10
21:04
5
8:10
21:57
51
8:11
22:47
18
9:11
25:49
18
10:11
26:15
11
10:12
26:42
33
11:12
27:34
4
11:13
28:06
11
11:14
28:58
18
11:15
29:40
3
11:16
29:59
33
12:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:37
17
13:16
32:14
33
14:16
33:15
3
14:17
35:34
33
15:17
35:49
18
16:17
37:30
21
16:18
38:09
51
16:19
38:49
11
16:20
40:00
33
17:20
40:33
11
17:21
41:10
8
18:21
41:51
4
18:22
42:24
4
18:23
42:56
23
19:23
45:16
33
Nepr7m
45:40
21
19:24
45:50
22
20:24
46:20
11
20:25
46:39
18
21:25
47:05
11
21:26
47:44
4
21:27
48:27
11
Vyluc2m
48:32
8
Nepr7m
49:00
4
21:28
49:26
8
22:28
50:03
23
23:28
52:08
24
23:29
52:50
18
24:29
53:53
24
24:30
54:44
51
Vyluc2m
55:45
8
25:30
57:22
5
26:30
58:49
22
Nepr7m
59:38
8
27:30
59:53
99
27:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz