SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
27.10.2019
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Hlohovec/Nitra
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
28
37
Polčas
(30')
13
20
Výsledok
(60')
28
37
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
100
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Petríková Adriana
02302
4
Paulenová Emily
01620
24;
1
6
Polačiková Lucia
03942
1;3;5;9;12;
14;19;
7
7
Szóradová Martina
01021
15;23;
2
2
8
Brathová Hana
01000
18;
1
N
9
Majerská Katarína
04041
10
Kočíšková Emily
03925
4;
17;22;
3
11
Šrámeková Karolína
01032
2;6;[7];[10];11;13;
[16];20;[25];[27];
10
2
13
Spáčilová Simona
02517
28;
1
14
Štrbová Nela
06217
17
Uhlárová Ivona
01031
8;
21;26;
3
N2
50
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Krajčovičová Romana
Podpis:
N
B
Tréner:
Mažár Samuel
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:28
2:
51:02
3:
59:47
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Mruškovičová Petra
00883
2
Lintnerová Nikola
00873
6;7;
21;23;27;
5
2
3
Paulínyová Petra
00876
13;
[26];[28];
3
4
Grellová Diana
00858
34;
1
7
Lintnerová Simona
00872
16;18;19;
25;32;37;
6
N
8
Dulinová Valéria
03926
2;10;
24;
3
10
Paulínyová Klára
00846
1;[8];9;❼;11;12;15;
22;31;33;[35];
10
N
11
Benkovská Michaela
04061
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
3;4;5;
29;30;
5
N22
15
Dobiašová Karolína
04247
22
16
Hvolková Barbora
00875
36;
1
2
37
Ferenyiová Chiara
00882
14;17;20;
3
66
Zemková Monika
28632
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Dubovský Viktor
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Huska Tomáš
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Kollár Martin
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Uhráková Anna
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Boris
Podpis:
Rozhodca:
Hasoň Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:14
10
0:1
02:18
8
Napom
02:55
8
0:2
03:34
7
Napom
03:38
6
1:2
04:22
13
Napom
04:35
11
2:2
05:03
13
2:3
05:25
6
3:3
05:43
17
Napom
05:47
13
3:4
06:27
10
4:4
06:35
10
Napom
06:48
13
4:5
07:27
6
5:5
07:44
2
5:6
09:08
11
6:6
09:21
2
6:7
10:54
10
6:8
11:53
10
6:9
13:19
11
7:9
15:26
17
8:9
15:56
10
Nepr7m
16:27
8
8:10
17:24
10
8:11
19:20
6
9:11
20:51
11
10:11
21:08
10
10:12
23:15
3
10:13
23:46
11
11:13
24:00
37
11:14
24:22
6
12:14
24:33
11
Vyluc2m
24:44
10
12:15
25:09
7
12:16
26:11
37
12:17
27:44
11
13:17
27:44
2
Vyluc2m
27:55
7
13:18
27:55
7
Vyluc2m
28:27
7
13:19
29:45
37
13:20
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:20
2
13:21
30:59
6
14:21
31:00
13
Vyluc2m
32:31
7
15:21
33:11
10
15:22
33:51
11
16:22
34:01
2
16:23
34:58
10
17:23
35:05
8
17:24
35:25
7
17:25
35:49
8
18:25
37:18
6
19:25
38:39
11
20:25
39:10
3
20:26
39:45
2
20:27
40:09
17
21:27
40:20
17
Vyluc2m
41:34
15
Vyluc2m
42:37
3
21:28
44:17
13
21:29
44:49
13
21:30
45:49
13
Vyluc2m
46:33
10
22:30
47:50
7
23:30
48:11
10
23:31
50:57
7
23:32
52:26
10
23:33
53:17
4
24:33
53:44
16
Vyluc2m
53:46
11
25:33
54:42
4
25:34
55:11
17
26:34
55:43
10
26:35
56:23
A
Napom
56:53
11
27:35
57:07
16
27:36
57:52
7
27:37
58:45
15
Vyluc2m
59:57
13
28:37
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz