SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
16:00
Dátum
24.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
16
27
Polčas
(30')
7
13
Výsledok
(60')
16
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3
Olejárová Dominika
01742
2
5H
Vehecová Nela
03927
❼;
7
Dargajová Viktória
01744
8
Hudáková Timea
04238
2;
12;
2
N
10H
Kupcová Karolína
03822
14;16;
2
15
Ihnátová Tatiana
01723
[9];
1
18H
Poľáková Natália
28845
1;5;
2
22
Šarišská Júlia
03820
7;
8;11;13;
4
23
Mizíková Alexandra
03219
❼;3;4;6;
15;
4
N
27
Lindnerová Diana
04285
28
Balintová Beáta
01739
10;
1
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:51
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
1;2;4;6;7;10;12;13;
❼;14;15;16;19;
12
N
8
Čižmariková Lujza
03202
21;25;26;
3
2
10
Rebičová Juliána
03196
3;
1
N
11
Kobová Erika
03193
❼;
13
Tannenbaumová Sofia
03204
23;
1
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
9;
17;
2
18
Dušková Veronika
03198
[18];
1
19
Ožvátová Alexandra
03203
11;
22;
2
22
22
Dynisová Mariana
03194
5;
1
N
23
Racová Zuzana
03199
27
Borošová Janka
06462
[27];
1
2
33
Polievková Barbora
03190
8;
20;24;
3
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:20
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Zdravotná služba:
Balintová Alena
Časomerač:
Jančíková Alena
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pačutová Alena
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:13
5
0:1
03:06
18H
1:1
03:46
5
1:2
04:16
8
2:2
04:16
10
Napom
04:51
10
2:3
05:31
5
Napom
05:56
23
Nepr7m
06:21
8
Napom
09:41
5
2:4
10:21
22
2:5
11:26
5
2:6
12:31
5
2:7
12:56
23
3:7
15:06
23
4:7
15:41
33
4:8
15:41
G
15:41
23
Napom
17:11
18H
5:8
19:11
23
6:8
22:41
17
6:9
24:46
5
6:10
25:11
19
6:11
26:11
5
6:12
27:06
22
7:12
28:06
22
Napom
28:51
5H
Nepr7m
29:16
19
Vyluc2m
29:41
5
7:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:41
22
8:13
33:41
5
Nepr7m
35:56
5
8:14
37:31
5
8:15
37:56
15
9:15
39:56
5
9:16
41:11
17
9:17
41:46
11
Nepr7m
42:21
28
10:17
42:21
8
Vyluc2m
43:26
18
10:18
44:21
5
10:19
45:26
33
10:20
46:06
27
Vyluc2m
46:36
8
10:21
47:11
22
11:21
48:21
19
11:22
49:16
13
11:23
50:06
33
11:24
50:41
8
11:25
51:01
8
12:25
52:06
22
13:25
56:06
10H
14:25
57:26
23
15:25
58:11
8
15:26
58:51
19
Vyluc2m
58:51
10H
16:26
59:11
3
Vyluc2m
59:26
27
16:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz