SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
16:00
Dátum
08.11.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
21
18
Polčas
(30')
11
11
Výsledok
(60')
21
18
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
55
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
2;[3];[4];[6];10;[11];
15;❼;16;18;19;
10
9
Sakalová Radka
02634
10
Jánošíková Kristína
00784
❼;17;
1
11
Weberová Nina
00797
12;13;[20];
3
N
12H
Jakubíková Barbora
02608
13
Čanigová Valéria
04995
20
Tabačíková Ivana
03854
24
Hujíková Zuzana
00802
1;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
5;
1
2
26
Učníková Vanessa
00785
27H
Margušová Tamara
02161
28
Harantová Adriana
00805
❼;
14;
1
29
Weberová Ema
00791
7;8;9;
21;
4
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
4:48
2:
53:34
3:
59:01
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
1;3;8;
❼;15;
4
8
Čižmariková Lujza
03202
10
Rebičová Juliána
03196
2
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
2;
❼;13;14;18;
4
19
Ožvátová Alexandra
03203
10;
1
20
Kakaščíková Petra
01811
22
Dynisová Mariana
03194
N
23
Racová Zuzana
03199
N2
33
Polievková Barbora
03190
4;7;11;
16;
4
N2
81
Dmytrenko Nataliia
30232
5;6;9;
12;17;
5
2
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:15
2:
47:51
3:
57:15
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:40
23
Napom
02:04
5
0:1
02:59
33
Napom
03:52
11
Napom
04:46
18
0:2
04:48
A
TTO
06:32
24
1:2
06:35
23
Vyluc2m
07:20
28
Nepr7m
08:58
5H
2:2
09:23
5
2:3
10:08
5H
3:3
11:24
33
3:4
12:20
5H
4:4
12:39
81
4:5
13:47
33
Vyluc2m
14:55
25
5:5
16:03
81
5:6
19:15
B
TTO
20:09
5H
6:6
20:25
25
Vyluc2m
20:48
33
6:7
21:30
5
6:8
22:54
29
7:8
23:04
22
Napom
23:36
29
8:8
24:14
81
8:9
24:34
29
9:9
28:06
19
9:10
28:14
5H
10:10
28:46
33
10:11
29:59
5H
11:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
33:39
11
12:11
34:32
11
13:11
35:23
5
Nepr7m
35:52
81
13:12
36:47
28
14:12
37:13
18
Nepr7m
37:53
81
Vyluc2m
39:15
18
14:13
42:00
5H
15:13
44:17
5H
Nepr7m
44:32
18
15:14
45:15
10
Nepr7m
46:05
5H
16:14
46:48
10
Vyluc2m
47:51
B
TTO
49:27
5
16:15
50:36
10
17:15
51:57
5H
18:15
53:14
5H
19:15
53:32
33
19:16
53:34
A
TTO
55:13
81
19:17
57:13
11
20:17
57:15
B
TTO
57:44
29
21:17
59:02
A
TTO
59:59
18
21:18
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz