SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8A-47
Čas
13:00
Dátum
10.11.2019
Miesto
ŠH Partizánske
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
HC Tatran Stupava
Konečný
výsledok
29
24
Polčas
(30')
12
14
Výsledok
(60')
29
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
80
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Adamusová Simona
01560
4
Horňanová Viktória
01541
4;5;
[13];16;[17];20;21;23;24;27;
10
6
Bajtalová Chiara
02385
[8];10;
[15];18;19;22;25;28;29;
9
9
Ivanková Monika
01547
14;26;
2
11
Kopčanová Liana
01548
2;3;11;
3
N2
12
Domčeková Denisa
01537
16H
Šimaliaková Jana 02202
23
Sobotová Pavlína
03663
24
Rusňáková Lenka
01651
9;
1
26
Imríšková Vanesa
01540
37H
Zaťková Vladimira
02204
1;6;7;12;
4
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7:21
2:
36:38
3:
57:04
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
17
Holúbeková Karolína
00595
19
Masarovičová Lucia
01203
9;14;
2
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
2;3;11;
20;
4
28
Ďurišová Eliška
00597
7;
15;17;
3
35
Palušová Nina
00374
5;10;13;
3
N
40
Karkušová Hana
00606
8;
19;24;
3
42
Novosadová Michaela
00369
1;6;12;
23;
4
N
45
Yildizová Aylin
00367
[4];
16;18;❼;❼;21;22;
5
2
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
83
Horváthová Adela
00604
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Popluhárová Zuzana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
25:40
2:
42:43
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Hullman Ján
Zdravotná služba:
Tisoň Luboš
Časomerač:
Hullmanová Martina
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Janček Miroslav
Podpis:
Rozhodca:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:31
42
0:1
02:30
37H
1:1
02:44
26
1:2
03:58
26
1:3
04:19
11
2:3
04:40
45
2:4
05:17
11
3:4
05:58
35
3:5
06:53
42
3:6
07:21
28
3:7
07:48
4
4:7
07:56
42
Napom
08:51
40
4:8
09:17
35
Napom
09:34
4
5:8
11:35
37H
6:8
14:34
19
6:9
14:49
37H
7:9
15:29
35
7:10
16:17
45
Vyluc2m
17:31
6
8:10
18:47
24
9:10
20:11
6
10:10
20:52
26
10:11
25:31
11
11:11
26:05
42
11:12
27:02
37H
12:12
29:04
35
12:13
29:57
19
12:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:33
4
13:14
34:05
9
14:14
35:36
28
14:15
36:35
45
14:16
37:16
6
15:16
37:59
28
15:17
38:19
11
Napom
38:20
B
Napom
38:33
4
16:17
39:01
45
16:18
39:31
4
17:18
40:13
11
Vyluc2m
40:17
45
Nepr7m
41:08
6
18:18
41:41
6
19:18
42:34
4
20:18
43:30
4
21:18
44:45
40
21:19
45:30
6
22:19
46:56
4
23:19
49:58
26
23:20
50:57
45
Nepr7m
52:38
4
24:20
53:07
6
25:20
53:28
45
25:21
54:27
45
25:22
54:51
9
26:22
56:11
4
27:22
56:46
42
27:23
58:06
40
27:24
59:13
6
28:24
59:52
6
29:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz