SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
11:00
Dátum
30.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
30
42
Polčas
(30')
12
17
Výsledok
(60')
30
42
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
140
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Kušnieriková Zuzana
04356
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
2
8
Papcunová Laura
28667
11
Vaľková Kamila
03478
24;
1
12
Dobosyová Simona
00936
13
Takáčova Klaudia
01701
16
Dovičínová Karolína
00849
18
Vargovičová Katarína
01703
1;4;[7];8;
13;19;22;27;
8
2
20
Turcsányiová Timea
01690
23;28;
2
21
Tomčovčíkova Emma
03813
27
Fotulová Lujza
01705
2;3;❼;[5];[6];❼;12;
14;15;17;18;21;25;29;[30];
13
N
29
Vargová Sofia
01702
26;
1
34
Lorencová Ema
03481
9;10;11;
16;
4
2
35
Rojková Michaela
03608
20;
1
36
Štefanisková Tatiana
01710
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:05
2:
45:06
3:
57:18
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohutová Mária
4
Lupkovičová Henrieta
1;
19;22;24;28;29;30;32;
8
5
Vasiliková Viktoria
5;9;❼;
2
6
Tomášova Emma
31;[41];
2
2
7
Smolková Simona
N
10
Juricová Dorota
2;7;10;
3
11
Lukáčova Ema
13;
18;25;27;
4
13
Tereková Klaudia
14
Timková Timea
23;
1
15
Kužmová Karin
6;8;❼;16;
20;21;26;38;40;42;
9
17
Ondrijová Dáša
3;4;
34;36;
4
N2
18
Ratvajská Slávka
[11];12;[14];[17];
35;37;
6
N
21
Remetová Michaela
39;
1
2
33
Kantorisová Jana
44
Semanová Henrieta
15;
33;
2
2
A
ZVD:
Dvorščáková Alena
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Vikartovský Maroš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Varga Roman
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pavelová Mária
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Rozhodca:
Pajkoš Oliver
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:23
4
0:1
02:11
10
0:2
02:52
18
1:2
02:55
17
Napom
03:59
7
Napom
04:13
27
2:2
05:07
27
Napom
07:12
17
2:3
07:45
17
2:4
09:31
27
3:4
09:42
5
3:5
10:20
15
3:6
11:01
10
3:7
11:05
A
TTO
11:57
15
3:8
12:57
27
Nepr7m
13:44
15
Nepr7m
14:51
5
3:9
15:39
18
4:9
16:12
10
4:10
18:17
5
Nepr7m
18:36
18
Napom
18:45
27
5:10
19:53
27
6:10
22:00
27
Nepr7m
22:54
17
Vyluc2m
22:58
18
7:10
23:21
7
Vyluc2m
23:26
18
7:11
23:59
18
8:11
24:22
18
8:12
25:01
11
8:13
25:52
34
9:13
26:34
18
9:14
27:47
44
9:15
28:08
34
10:15
29:18
34
11:15
29:26
15
11:16
29:45
27
12:16
29:59
18
12:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:19
18
13:17
30:30
11
13:18
31:00
27
14:18
31:29
27
15:18
32:02
34
16:18
32:33
4
16:19
32:42
27
17:19
32:56
15
17:20
34:13
15
17:21
34:58
27
18:21
35:29
18
19:21
35:39
4
19:22
36:19
14
19:23
37:11
35
20:23
38:21
4
20:24
39:57
11
20:25
40:35
15
20:26
40:59
11
20:27
41:57
27
21:27
42:19
4
21:28
43:59
18
22:28
44:25
4
22:29
44:52
20
23:29
44:59
4
23:30
45:06
A
TTO
45:44
11
24:30
46:42
21
Vyluc2m
47:11
27
25:30
47:40
18
Vyluc2m
48:54
29
26:30
49:22
6
26:31
50:00
4
26:32
50:32
44
26:33
51:10
17
26:34
51:45
18
26:35
52:02
18
27:35
52:04
6
Vyluc2m
52:33
17
27:36
53:30
18
27:37
54:07
20
28:37
55:51
15
28:38
56:56
21
28:39
57:18
A
TTO
57:54
27
29:39
58:09
15
29:40
59:01
34
Vyluc2m
59:05
6
29:41
59:27
44
Vyluc2m
59:31
27
30:41
59:48
15
30:42
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz