SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
14:45
Dátum
26.10.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
25
36
Polčas
(30')
12
20
Výsledok
(60')
25
36
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
55
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
6;
1
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
2;❼;
24;25;
3
9
Sakalová Radka
02634
16;19;
2
2
10
Jánošíková Kristína
00784
[1];[3];❼;
2
11
Weberová Nina
00797
8;❼;
13;14;[15];
4
2
12H
Jakubíková Barbora
02608
13
Čanigová Valéria
04995
20
Tabačíková Ivana
03854
24
Hujíková Zuzana
00802
7;11;
17;22;
4
25
Hôrecká Magdaléna
00782
26
Učníková Vanessa
00785
18;21;
2
22
27H
Margušová Tamara
02161
28
Harantová Adriana
00805
[4];9;[10];[12];
[20];
5
29
Weberová Ema
00791
5;
23;
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
06:45
2:
20:45
3:
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;4;5;9;11;
[24];26;27;29;31;❼;36;
11
44
Kohút Réka
01041
13;
35;
2
49
Volnerová Chiara
01051
3;20;
25;34;
4
53
Kovács Tamara
03513
12;
1
2
56
Gányovicsová Miriam
01050
10;
❼;
1
57
Kucserová Rebeka
03518
2;
22;23;
3
22
59
Hornyák Panna
03512
7;[14];15;17;❼;
21;30;32;33;
8
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
76
Agh Rebeca
03507
6;8;16;18;19;
28;❼;
6
N2
81
Szabó Réka
03038
❼;
22
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:22
2
0:1
00:41
81
Vyluc2m
00:41
10
1:1
01:26
57
1:2
01:57
49
1:3
02:12
5H
2:3
02:25
2
2:4
03:29
81
Vyluc2m
03:31
10
3:4
04:31
2
3:5
06:44
76
3:6
06:45
A
TTO
07:58
10
Nepr7m
08:11
59
3:7
08:54
5H
Nepr7m
09:07
76
3:8
09:54
76
Napom
10:03
28
4:8
11:04
2
4:9
12:45
56
4:10
13:39
29
5:10
14:39
2
5:11
15:16
53
5:12
16:00
44
5:13
16:18
57
Vyluc2m
17:06
26
Vyluc2m
17:08
59
5:14
18:29
59
5:15
20:41
76
5:16
20:45
A
TTO
21:06
59
5:17
21:45
76
5:18
22:18
2
6:18
22:47
24
7:18
23:01
76
7:19
23:34
76
Vyluc2m
23:45
11
8:19
24:18
49
8:20
25:01
28
9:20
26:02
57
Vyluc2m
26:04
28
10:20
26:28
59
Nepr7m
27:03
24
11:20
28:48
11
Nepr7m
29:42
53
Vyluc2m
29:44
28
12:20
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:01
59
12:21
32:09
57
12:22
33:17
57
12:23
33:40
11
13:23
34:21
11
14:23
35:52
2
14:24
37:12
11
15:24
38:35
49
15:25
39:53
2
15:26
40:48
2
15:27
41:28
9
16:27
42:31
76
16:28
44:08
24
17:28
44:36
2
17:29
45:23
59
17:30
46:04
26
18:30
46:18
2
18:31
47:12
59
18:32
47:42
9
19:32
47:53
59
19:33
48:35
28
20:33
52:01
26
21:33
52:03
G
52:21
49
21:34
52:49
24
22:34
53:49
26
Vyluc2m
54:03
9
Vyluc2m
54:06
81
Nepr7m
55:04
29
23:34
56:10
44
23:35
56:30
5H
24:35
57:01
56
Nepr7m
57:26
5H
25:35
57:55
2
Nepr7m
59:17
11
Vyluc2m
59:17
76
Nepr7m
59:52
2
25:36
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz