SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:15
Dátum
17.10.2019
Miesto
ŠH Na Zábraní
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Hlohovec/Nitra
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
20
35
Polčas
(30')
14
16
Výsledok
(60')
20
35
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Brathová Hana
01000
5;
[17];18;
3
2
3
Petríková Adriana
02302
2
4
Šrámeková Karolína
01032
[4];[10];[12];14;
4
N2
5
Macková Daniela
06612
7
Szóradová Martina
01021
2
9
Majerská Katarína
04041
10
Kočíšková Emily
03925
3;
❼;
1
13
Spáčilová Simona
02517
7;13;
15;
3
14
Paulenová Emily
01620
16;20;
2
N
15
Štrbová Nela
06217
19;
1
16
Pénzešová Diana
01749
17
Uhlárová Ivona
01031
6;8;9;11;
❼;
4
N
18
Polačiková Lucia
03942
1;2;
2
A
ZVD:
Krajčovičová Romana
Podpis:
B
Tréner:
Mažár Samuel
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:29
2:
33:54
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
27;29;31;33;
4
4
Tokárová Natália
04201
❼;
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
❼;5;8;13;
18;20;22;34;
7
8
Čižmariková Lujza
03202
14;
1
10
Rebičová Juliána
03196
28;❼;32;
2
22
11
Kobová Erika
03193
[23];30;35;
3
13
Tannenbaumová Sofia
03204
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
7;12;15;
3
N2
18
Dušková Veronika
03198
2;[6];[11];16;
❼;17;19;24;
7
2
19
Ožvátová Alexandra
03203
2
22
Dynisová Mariana
03194
4;
25;
2
N
23
Racová Zuzana
03199
9;
26;
2
2
27
Borošová Janka
06462
2
33
Polievková Barbora
03190
1;3;10;
21;
4
N
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:47
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Voltmann Marek
Zdravotná služba:
Skokan Milan
Časomerač:
Mitrengová Ľudmila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kollár Martin
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Rozhodca:
Oťapka Zbislav
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:28
18
1:0
01:33
33
1:1
01:57
14
Napom
02:33
5
Nepr7m
02:42
33
Napom
04:11
18
1:2
04:35
33
1:3
04:57
17
Napom
05:11
18
2:3
05:55
10
3:3
06:43
22
3:4
08:10
5
3:5
08:50
4
Napom
09:02
18
3:6
09:50
22
Napom
10:07
4
4:6
10:41
17
4:7
11:40
5
4:8
12:00
2
5:8
12:43
23
5:9
13:15
17
6:9
13:31
33
6:10
13:53
13
7:10
14:39
10
Vyluc2m
15:27
17
8:10
17:04
17
9:10
17:33
23
Vyluc2m
17:38
4
10:10
20:26
18
10:11
20:37
18
Vyluc2m
22:34
17
11:11
23:06
17
11:12
23:24
17
Napom
23:26
17
Vyluc2m
24:17
4
12:12
25:48
10
Vyluc2m
27:24
5
12:13
27:29
13
13:13
27:49
8
13:14
28:00
4
14:14
28:45
17
14:15
29:58
18
14:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:53
7
Vyluc2m
30:58
18
Nepr7m
31:03
18
14:17
31:35
5
14:18
33:18
18
14:19
33:52
5
14:20
34:59
33
14:21
35:49
5
14:22
36:18
13
15:22
38:27
11
15:23
39:19
18
15:24
39:47
22
15:25
43:02
4
Vyluc2m
43:16
23
15:26
43:50
3
15:27
44:24
10
Nepr7m
44:47
10
15:28
46:33
3
15:29
46:55
19
Vyluc2m
47:07
11
15:30
47:33
2
Vyluc2m
47:40
4
Nepr7m
50:44
3
15:31
51:29
3
Vyluc2m
51:39
10
Nepr7m
51:43
10
15:32
52:43
17
Nepr7m
53:47
14
16:32
54:01
3
16:33
57:01
5
16:34
57:16
27
Vyluc2m
57:21
2
17:34
57:59
2
18:34
58:31
15
19:34
59:38
11
19:35
59:55
14
20:35
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz