SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
15:45
Dátum
09.11.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
30
21
Polčas
(30')
15
7
Výsledok
(60')
30
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
128
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
5
Vasiliková Viktória
01813
2;6;10;
3
6
Tomášová Emma
01816
7
Smolková Simona
01246
8;
26;
2
N
10
Juricová Dorota
01819
5;
1
11
Ratvajská Slávka
03217
1;[4];12;
[17];27;[28];
6
2
12
Khuda Nikoletta
30458
13
Tereková Claudia
01815
14;
1
14
Timková Tímea
01814
3;7;
19;
3
15
Kužmová Karin
03837
18;20;22;23;25;
5
22
17
Ondrijová Daša
01265
9;11;13;
16;29;
5
N2
18
Lukáčová Emma
01266
15;
30;
2
21
Remetová Michaela
01263
21;24;
2
33
Kantorisová Jana
01260
44
Semanová Henrieta
03215
2
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščáková Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kolesár Martin
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14,52
2:
49,20
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Márkušová Štefánia
29174
H96
Šmahlíková Barbora
02933
N
12
Stachová Emma
02042
14
Bednárová Daniela
03037
21
Szamuhelová Vanessa
28906
H23
Kujanová Sarah
01398
1;2;4;5;6;7;
9;10;11;20;
10
N
8
Grygarová Nina
03637
13;21;
2
27
Nagyová Nela
02495
3;
[14];15;16;17;18;[19];
7
2
30
03689 Chudá Alexandra
33
Petrányiová Linda
02002
8;
1
53
Jesenická Valentína
29002
61
Káľavská Viktória
03688
24
Hlásna Romana
04819
12;
1
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kuťka Tomáš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17,24
2:
37,57
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Goboňa Miloslav
Časomerač:
Lupkovičová Kamila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:53
11
1:0
02:31
5
2:0
05:30
14
3:0
07:12
H23
3:1
07:22
H96
Napom
07:43
11
4:1
08:57
H23
4:2
09:15
10
5:2
09:50
7
Napom
09:58
15
Vyluc2m
11:38
27
5:3
14:43
H23
5:4
15:14
H23
Napom
16:15
5
6:4
17:00
14
7:4
17:49
7
8:4
18:23
17
9:4
19:13
H23
9:5
21:46
5
10:5
22:30
17
11:5
23:32
11
12:5
26:47
17
13:5
27:45
H23
13:6
28:35
H23
13:7
28:47
13
14:7
29:15
17
Napom
29:44
18
15:7
30:00
15
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:34
33
15:8
32:16
17
16:8
32:43
H23
16:9
33:13
11
17:9
34:08
H23
17:10
34:19
15
18:10
35:01
14
19:10
35:43
15
20:10
36:55
11
Vyluc2m
37:17
H23
20:11
37:57
21
21:11
38:27
15
22:11
39:35
15
23:11
40:02
24
23:12
40:23
21
24:12
42:16
15
25:12
43:16
8
25:13
47:03
7
26:13
49:42
11
27:13
50:27
27
27:14
51:11
27
27:15
52:24
27
27:16
52:59
27
27:17
53:40
44
Vyluc2m
53:40
27
27:18
55:44
27
27:19
56:09
27
Vyluc2m
56:11
11
28:19
57:18
H23
28:20
57:43
17
29:20
58:47
18
30:20
58:54
8
30:21
58:54
17
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz