SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
12:30
Dátum
20.10.2019
Miesto
ŠH Partizánske
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
31
38
Polčas
(30')
13
18
Výsledok
(60')
31
38
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Vargová Ivona
01545
3
Adamusová Simona
01560
4
Horňanová Viktória
01541
3;7;12;
15;17;19;
6
6
Bajtalová Chiara
02385
6;10;13;
14;24;25;26;29;31;
9
9
Ivanková Monika
01547
21;22;28;
3
11
Kopčanová Liana
01548
1;2;11;
16;[23];[27];
6
N
12
Domčeková Denisa
01537
H16
Šimaliaková Jana 02202
23
Sobotová Pavlína
03663
18;30;
2
24
Rusňáková Lenka
01651
4;5;9;
20;
4
26
Imríšková Vanesa
01540
37
Zaťková Vladimira
02204
8;
1
N
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
9:28
2:
32:47
3:
49:47
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária 01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
2;5;[9];10;
19;21;22;24;[26];33;34;35;
12
2
5
Vasiliková Viktória
01813
12;
25;32;
3
6
Tomášová Emma
01816
7
Smolková Simona
01246
4;16;
23;28;
4
10
Juricová Dorota
01819
3;8;
20;
3
11
Lukáčová Emma
01266
15;
38;
2
N
13
Tereková Claudia 01815
14
Timková Tímea
01814
6;7;11;18;
27;31;
6
N22
15
Kužmová Karin
03837
13;17;
30;36;37;
5
2
17
Ondrijová Daša
01265
1;14;
29;
3
N22
18
Ratvajská Slávka 03217
21
Kantorisová Jana 01260
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:21
2:
43:01
3:
55:00
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Hulman Ján
Zdravotná služba:
Mudr.Polák Boris
Časomerač:
Rusňáková Veronika
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Rusňáková Katarína
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Rozhodca:
Štrbová Veronika
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
0:37
11
1:0
2:15
17
1:1
3:10
4
1:2
3:35
11
2:2
3:42
10
2:3
4:43
14
Napom
5:04
4
3:3
5:29
11
Napom
5:50
7
3:4
7:18
4
3:5
8:00
17
Napom
8:39
14
3:6
9:20
14
3:7
11:15
10
3:8
11:56
14
Vyluc2m
12:17
17
Vyluc2m
12:29
24
4:8
12:50
37
Napom
12:51
4
4:9
14:02
4
4:10
15:02
24
5:10
15:19
14
5:11
16:17
5
5:12
18:08
6
6:12
20:00
15
6:13
21:00
4
7:13
21:24
17
7:14
22:22
37
8:14
23:10
24
9:14
23:33
11
9:15
23:50
6
10:15
24:02
7
10:16
25:21
15
10:17
26:46
14
10:18
27:16
11
Napom
28:20
11
11:18
28:47
4
12:18
29:57
6
13:18
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:31
4
13:19
31:08
10
13:20
31:51
6
14:20
32:07
4
14:21
32:45
4
14:22
33:05
4
15:22
33:21
7
15:23
34:01
4
15:24
35:17
11
16:24
35:31
5
16:25
36:27
4
17:25
36:44
23
18:25
38:35
4
18:26
38:56
4
Vyluc2m
39:46
4
19:26
39:49
17
Vyluc2m
40:21
14
19:27
40:33
24
20:27
41:07
7
20:28
41:35
9
21:28
42:57
9
22:28
43:26
17
22:29
44:22
15
22:30
45:06
14
22:31
46:13
14
Vyluc2m
46:40
15
Vyluc2m
46:55
11
23:31
47:24
6
24:31
47:48
5
24:32
49:12
6
25:32
49:22
4
25:33
49:42
4
25:34
53:05
6
26:34
54:06
11
27:34
54:38
9
28:34
54:52
6
29:34
55:13
4
29:35
56:03
23
30:35
56:54
6
31:35
57:10
15
31:36
58:26
15
31:37
59:34
11
31:38
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz