SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
05.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
29
32
Polčas
(30')
14
13
Výsledok
(60')
29
32
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5H
Kušnieriková Zuzana
04356
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
26;
1
11
Vaľková Kamila
03478
8;[9];10;
3
12
Dobosyová Simona
00936
18
Vargovičová Katarína
01703
5;12;
15;20;21;24;25;❼;28;
8
2
20
Turcsányiová Timea
01690
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
14;
16;
2
N222
27
Fotulová Lujza
01705
1;[2];4;[6];❼;11;13;
[17];[18];[19];23;[27];29;
12
N
29
Vargová Sofia
01702
7;
1
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Lorencová Ema
03481
35
Rojková Michaela
03608
3;
22;
2
N22
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:06
2:
45:12
3:
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
3
Olejárová Dominika
01742
5H
Vehecová Nela
03927
7
Ratvajská Slávka
03217
7;8;10;
13;14;15;25;[28];
8
8
Hudáková Timea
04238
2
9
Mikulová Barbora
01741
11;
17;
2
N2
10H
Kupcová Karolína
03822
11
Tomková Antónia
01743
17
Schippers Sasha
03085
18H
Poľáková Natália
28845
22
Šarišská Júlia
03820
16;29;
2
23
Mizíková Alexandra
03219
2;
18;19;20;21;23;30;
7
N
24
Geffertová Tamara
04489
25
Novotná Marianna
03218
1;[3];[4];[5];[6];9;
[12];22;24;26;27;
11
222
27
Lindnerová Diana
04285
28
Balintová Beáta
01739
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Kľučár Milan
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:16
2:
55:53
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Dziura Michal
Podpis:
Rozhodca:
Harman Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:47
25
0:1
00:53
35
Napom
01:49
27
1:1
03:28
23
1:2
05:37
25
1:3
06:22
27
2:3
07:07
25
2:4
08:31
23
Napom
09:55
23
Vyluc2m
09:59
25
2:5
10:06
A
TTO
11:32
27
Napom
11:44
25
2:6
12:14
35
3:6
13:28
27
4:6
13:31
9
Napom
13:53
23
Vyluc2m
15:40
7
4:7
16:11
25
Vyluc2m
17:06
7
4:8
17:33
18
5:8
18:19
23
Napom
18:26
27
6:8
19:15
27
Nepr7m
19:19
29
7:8
20:13
11
8:8
20:16
A
TTO
20:54
9
Vyluc2m
20:58
11
9:8
21:33
25
9:9
22:04
11
10:9
23:48
27
11:9
24:12
7
11:10
24:59
18
12:10
25:39
9
12:11
26:43
18
Vyluc2m
28:19
27
13:11
29:54
23
14:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:56
25
14:12
31:39
7
14:13
32:14
G
32:32
18
15:13
32:46
7
15:14
33:51
23
16:14
34:16
7
16:15
35:12
27
17:15
36:04
22
17:16
37:53
35
Vyluc2m
38:48
9
17:17
39:09
8
Vyluc2m
39:12
27
18:17
41:01
23
18:18
41:41
27
19:18
42:20
23
19:19
43:13
23
19:20
44:30
23
19:21
44:41
18
20:21
45:06
25
20:22
45:12
A
TTO
45:23
25
Vyluc2m
45:25
18
21:22
45:57
35
22:22
46:51
27
23:22
49:12
23
23:23
49:30
18
24:23
49:48
25
24:24
50:01
18
25:24
50:22
7
25:25
50:50
8
26:25
51:13
25
26:26
51:41
18
Nepr7m
53:21
23
Vyluc2m
54:05
27
27:26
55:03
25
27:27
55:52
18
28:27
55:52
25
Vyluc2m
55:53
A
TTO
57:29
35
Vyluc2m
57:30
7
28:28
59:11
27
29:28
59:20
22
29:29
59:45
23
29:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz