SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
15:00
Dátum
12.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
25
34
Polčas
(30')
11
16
Výsledok
(60')
25
34
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
3
Dargajová Viktória
01744
5H
Vehecová Nela
03927
25;
1
7
Mikulová Barbora
01741
2;6;9;
3
8
Hudáková Timea
04238
10H
Kupcová Karolína
03822
15;22;23;
3
11
Tomková Antónia
01743
18;
1
17
Schippers Sasha
03085
18H
Poľáková Natália
28845
8;
14;16;17;
4
22
Šarišská Júlia
03820
11;
19;21;24;
4
23
Mizíková Alexandra
03219
1;7;
2
2
24
Geffertová Tamara
04489
2
25
Novotná Marianna
03218
3;4;[5];[10];
[12];13;20;
7
28
Balintová Beáta
01739
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21,26
2:
47,28
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;5;6;8;[10];11;12;14;16;
18;19;23;[24];28;31;
15
47
Nagy Gabriella
03382
17;
1
49
Volnerová Chiara
01051
[29];33;34;
3
53
Kovács Tamara
03513
9;
1
56
Gányovicsová Miriam
01050
13;
1
57
Kucserová Rebeka
03518
22;27;
2
N22
59
Hornyák Panna
03512
2;4;❼;7;
20;21;32;
6
2
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
75H
Olléová Nancy
04967
76
Agh Rebeca
03507
3;15;
25;26;
4
81
Szabó Réka
03038
30;
1
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Balintová Svetlana
Časomerač:
Pačutová Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Jančíková Alena
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:40
2
0:1
01:15
57
Napom
01:51
59
0:2
02:31
23
1:2
03:06
76
1:3
03:36
7
2:3
04:36
25
3:3
06:11
59
3:4
06:46
2
3:5
07:21
25
4:5
08:26
57
Vyluc2m
08:26
25
5:5
08:26
59
Nepr7m
09:31
7
6:5
10:26
2
6:6
12:31
59
6:7
12:56
23
7:7
14:56
2
7:8
15:36
18H
8:8
17:01
53
8:9
18:56
24
Vyluc2m
18:56
2
8:10
20:06
2
8:11
20:56
7
9:11
21:26
2
9:12
22:01
56
9:13
24:36
59
Vyluc2m
24:36
25
10:13
25:31
2
10:14
26:11
22
11:14
27:11
76
11:15
27:11
G
27:43
2
11:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:29
25
12:16
30:39
47
12:17
31:59
2
12:18
35:09
2
12:19
35:44
25
13:19
36:19
18H
14:19
38:19
10H
15:19
39:09
59
15:20
40:09
18H
16:20
41:19
59
16:21
41:19
G
42:04
57
Vyluc2m
42:44
57
16:22
43:24
18H
17:22
44:39
2
17:23
45:14
11
18:23
45:14
G
46:09
2
18:24
46:49
22
19:24
46:49
G
47:09
76
19:25
47:49
76
19:26
48:19
25
20:26
48:44
57
20:27
49:19
2
20:28
50:09
22
21:28
50:09
G
50:19
10H
22:28
50:59
49
22:29
51:19
10H
23:29
51:59
22
24:29
53:09
5H
25:29
55:09
81
25:30
56:29
2
25:31
56:29
G
56:59
23
Vyluc2m
57:44
59
25:32
58:34
49
25:33
59:49
49
25:34
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz