SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8A-14
Čas
13:00
Dátum
06.10.2019
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
25
24
Polčas
(30')
13
9
Výsledok
(60')
25
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Adamusová Simona
01560
N
4
Horňanová Viktória
01541
8;9;10;12;
17;18;21;24;
8
6
Bajtalová Chiara
02385
1;7;[11];13;
19;[23];25;
7
9
Ivanková Monika
01547
5;
22;
2
11
Kopčanová Liana
01548
[2];3;[6];❼;
15;[16];[20];
6
N22
12
Domčeková Denisa
01537
20
Lukačovičová Monika
03885
22
Skladaná Ema
04446
23
Sobotová Pavlína
03663
4;
1
24
Rusňáková Lenka
01651
14;
1
26
Imríšková Vanesa
01540
37H
Zaťková Vladimira
02204
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16 : 15
2:
40 : 05
3:
45 : 40
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Štrpková Monika
03402
2H
Rendvanská Ema
00151
3
Kunová Alexandra
03906
10;❼;20;
2
4
Alföldiová Paulína
03901
9;
1
22D2
10
Bírová Rebecca
03905
2;7;❼;
12;14;19;21;22;
7
2
11
Pápayová Nina
01602
8;
11;15;17;
4
12
Vnuková Barbora
02539
16
Tugli Rebeka
03732
18
Kormanová Anna
03407
21
Kováčiková Lucia
03917
24
Forrová Laura
03902
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
3;4;5;6;❼;
13;16;18;
7
91
Szabová Viktória
02537
93
Šalatová Radka
03785
1;
[23];24;
3
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pál Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13 : 32
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Ďurech Jaroslav
Časomerač:
Rácik Miroslav
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Mihálik Pavol
Podpis:
Rozhodca:
Rondoš Alexander
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:00
93
0:1
00:44
6
1:1
01:58
11
2:1
05:25
11
3:1
05:36
3
Napom
07:53
10
3:2
09:06
23
4:2
10:09
51
4:3
10:29
51
4:4
11:09
9
5:4
11:53
51
5:5
12:38
10
Vyluc2m
12:47
11
6:5
13:23
6
7:5
14:30
4
8:5
15:58
51
8:6
19:47
10
8:7
20:20
4
Vyluc2m
20:29
11
Nepr7m
21:39
11
8:8
21:58
11
Napom
22:04
4
9:8
22:22
4
10:8
23:21
6
11:8
24:31
11
Vyluc2m
24:45
51
Nepr7m
25:58
4
11:9
26:25
4
12:9
27:11
10
Nepr7m
29:01
6
13:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:28
3
13:10
33:31
24
14:10
33:58
11
15:10
35:27
3
Nepr7m
36:19
11
15:11
37:02
11
16:11
39:17
4
Vyluc2m
39:42
4
17:11
40:07
10
17:12
40:26
51
17:13
40:54
4
18:13
42:16
10
18:14
43:24
11
18:15
44:57
51
18:16
45:51
11
18:17
46:07
6
19:17
46:19
51
19:18
46:37
4
Diskv
46:37
4
Vyluc2m
46:39
11
20:18
47:57
10
20:19
49:18
4
21:19
49:56
3
21:20
50:39
9
22:20
51:00
10
22:21
51:50
11
Vyluc2m
53:39
6
23:21
54:21
4
24:21
55:36
10
24:22
56:52
93
24:23
58:45
6
25:23
59:27
93
25:24
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz