SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
15:15
Dátum
05.10.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
26
32
Polčas
(30')
12
16
Výsledok
(60')
26
32
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
4
Čižmárová Anna Kristína
03201
[1];3;7;8;[10];
[16];❼;[20];[21];
8
8
Čižmariková Lujza
03202
4;
[26];
2
11
Kobová Erika
03193
23;
1
12
Petrová Simona
03200
13
Tannenbaumová Sofia
03204
9;
24;
2
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
2;
1
18
Dmytrenko Nataliia
30232
5;6;
14;15;17;25;
6
23
Racová Zuzana
03199
22;
1
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
11;[12];
[13];18;19;
5
N22
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:09
2:
41:09
3:
51:10
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
8
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Mruškovičová Petra
00883
2
Lintnerová Nikola
00873
19;22;27;29;
4
3
Paulínyová Petra
00876
5;12;13;
24;
4
2
7
Lintnerová Simona
00872
2;6;14;[16];
[17];20;25;28;31;
9
N22
10
Paulínyová Klára
00846
[1];4;❼;8;11;❼;
26;30;32;
7
2
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
3;7;9;
21;
4
2
15
Dobiašová Karolína
04247
❼;
37
Ferenyiová Chiara
00882
38
Dulinová Valéria
03926
10;15;
18;23;
4
222N2
39
Králová Kristína
00892
66
Zemková Monika
28632
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Dubovský Viktor
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
----------
2:
------------
3:
-----------
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Soták Jakub
Časomerač:
Tomková Milica
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Šimko Radoslav
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:47
38
Vyluc2m
01:07
38
Vyluc2m
01:22
38
Vyluc2m
02:30
7
Napom
02:53
4
1:0
03:20
10
1:1
03:58
17
2:1
04:37
4
3:1
04:55
7
3:2
04:59
33
Napom
05:06
38
Napom
06:11
13
3:3
07:26
8
4:3
07:40
10
4:4
09:46
18
5:4
10:18
18
6:4
10:46
10
Nepr7m
12:12
3
6:5
14:19
7
6:6
14:58
13
6:7
16:14
4
7:7
17:16
4
8:7
17:35
10
8:8
18:11
13
9:8
19:35
13
9:9
20:32
38
9:10
21:46
10
9:11
22:12
7
Vyluc2m
22:16
4
10:11
22:39
33
Vyluc2m
22:53
3
10:12
24:18
10
Nepr7m
25:41
3
10:13
26:08
33
11:13
27:18
33
12:13
27:40
7
12:14
28:13
38
12:15
29:23
7
12:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:47
38
Vyluc2m
31:51
33
13:16
32:04
18
14:16
32:46
18
15:16
33:11
7
15:17
33:41
38
15:18
34:32
3
Vyluc2m
34:42
4
16:18
35:32
18
17:18
36:30
2
17:19
36:36
33
18:19
36:51
7
18:20
37:25
4
Nepr7m
39:17
13
18:21
39:56
2
18:22
40:46
7
Vyluc2m
41:40
33
19:22
42:15
13
Vyluc2m
42:18
4
20:22
42:39
38
20:23
43:35
33
Vyluc2m
45:20
3
20:24
46:46
4
21:24
47:00
7
21:25
48:02
10
21:26
48:44
23
22:26
49:02
2
22:27
49:43
11
23:27
49:43
10
Vyluc2m
51:42
13
24:27
53:44
7
24:28
54:30
18
25:28
54:55
2
25:29
55:42
10
25:30
56:28
7
25:31
58:57
15
Nepr7m
59:44
8
26:31
59:52
10
26:32
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz