SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:30
Dátum
12.10.2019
Miesto
ŠH LF
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠKP Bratislava
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
23
34
Polčas
(30')
13
17
Výsledok
(60')
23
34
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Čubová Emma
02102
7;
1
7
Kollárová Alena
04788
12
Stachová Emma
02042
14
Bednárová Daniela
03037
24
Hlásna Romana
04819
31
Grygarová Nina
03637
21;
1
2
33
Petrányiová Linda
02002
11;13;
20;23;
4
46
Káľavská Viktória
03688
N
52H
Šmahlíková Barbora
02933
9;
18;
2
N
54H
Kujanová Sarah
01398
1;2;4;5;[6];[8];[12];
[16];19;22;
10
60
Vaňová Karina
03504
61
Márkušová Štefánia
29174
64
Múčková Nicol
02103
3;
1
94
Jesenická Valentína
29002
95H
Kolandrová Lea
02936
10;
14;15;17;
4
N
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:32
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
2
4
Tokárová Natália
04201
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
❼;14;
23;26;
3
8
Čižmariková Lujza
03202
32;
1
10
Rebičová Juliána
03196
31;
1
2
13
Tannenbaumová Sofia
03204
10;
33;
2
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
2;8;
2
N
18
Dmytrenko Nataliia
30232
9;12;13;17;
4
19
Ožvátová Alexandra
03203
25;27;29;
3
20
Kakaščíková Petra
01811
22
Dynisová Mariana
03194
6;16;
22;24;
4
23
Racová Zuzana
03199
15;
18;19;30;
4
27
Borošová Janka
06462
28;
1
33
Polievková Barbora
03190
1;3;[4];5;7;11;
❼;20;21;34;
9
N
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
29:48
2:
52:24
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Hanušová Alexandra
Zdravotná služba:
Benson Kioko
Časomerač:
Otočková Veronika
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Krajčová Dominika
Podpis:
Rozhodca:
Jánošíková Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:55
17
Napom
01:16
54H
1:0
02:45
33
1:1
03:25
17
1:2
04:17
33
Napom
04:29
54H
2:2
5:22
52H
Napom
5:33
5
Nepr7m
05:50
33
2:3
06:16
64
3:3
07:38
54H
4:3
11:28
54H
5:3
11:55
46
Napom
12:06
33
5:4
15:28
54H
6:4
16:28
2
7:4
16:33
33
7:5
17:36
22
7:6
18:15
54H
8:6
19:02
33
8:7
19:53
52H
9:7
20:33
17
9:8
21:16
95H
10:8
21:23
18
10:9
22:18
33
11:9
22:43
13
11:10
23:17
33
11:11
23:56
18
11:12
25:11
18
11:13
27:13
5
11:14
27:56
54H
12:14
28:15
23
12:15
29:21
22
12:16
29:43
33
13:16
29:58
18
13:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:50
33
Nepr7m
32:16
95H
14:17
32:41
23
14:18
33:26
95H
15:18
33:57
95H
Napom
34:08
23
15:19
35:09
B
Napom
35:21
54H
16:19
35:51
33
16:20
36:06
95H
17:20
36:28
33
17:21
36:56
22
17:22
38:47
52H
18:22
39:43
5
18:23
40:25
22
18:24
41:53
19
18:25
42:51
54H
19:25
43:43
33
20:25
44:26
5
20:26
46:32
19
20:27
48:09
27
20:28
48:37
31
21:28
48:44
10
Vyluc2m
49:05
19
21:29
51:13
23
21:30
51:17
31
Vyluc2m
52:20
54H
22:30
54:13
10
22:31
54:34
8
22:32
55:06
3
Vyluc2m
55:31
33
23:32
56:43
13
23:33
57:18
33
23:34
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz