SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
09:30
Dátum
21.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
23
21
Polčas
(30')
14
13
Výsledok
(60')
23
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
40
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
15;16;[17];[19];[20];23;
6
5
Vasiliková Viktória
01813
1;2;4;
3
6
Tomášová Emma
01816
7
Smolková Simona
01246
[9];
22;
2
2
11
Lukáčová Emma
01266
13
Tereková Claudia
01815
14
Timková Tímea
01814
3;5;6;7;8;
18;
6
N22
15
Kužmová Karin
03837
11;
1
2
17
Ondrijová Daša
01265
10;13;14;
21;
4
2
22
Remetová Michaela
01263
12;
1
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17,37
2:
53,59
3:
59,38
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
3
Hlivová Alžbeta
04203
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
2;4;6;8;
[16];
5
8
Čižmariková Lujza
03202
13;
[19];20;21;
4
10
Rebičová Juliána
03196
2
11
Kobová Erika
03193
13
Tannenbaumová Sofia
03204
10;
1
N2
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
[5];[9];12;❼;
14;17;
5
19
Ožvátová Alexandra
03203
2
20
Kakaščíková Petra
01811
22
Dynisová Mariana
03194
1;3;
[18];
3
23
Racová Zuzana
03199
7;11;
2
2
81
Dmytrenko Nataliia
30232
15;
1
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Polievková Barbora
Funkcia:
D
Funkcionári:
Soták Jakub
Funkcia:
Team Time-Out 1:
29,47
2:
42,22
3:
56,18
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Desiatniková Ľubomíra
Časomerač:
Goboňa Miloš
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Vasiliková Sabina
Podpis:
Rozhodca:
Klus Zoran
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:13
22
0:1
02:55
5
0:2
04:04
22
0:3
04:48
5
1:3
05:22
14
Napom
06:59
5
2:3
08:41
14
3:3
09:08
5
4:3
09:55
5
4:4
10:46
14
5:4
11:42
17
Vyluc2m
11:42
18
5:5
12:14
13
Napom
12:36
14
6:5
14:02
5
6:6
14:11
14
7:6
15:30
14
8:6
17:24
23
8:7
18:10
23
Vyluc2m
18:16
7
9:7
19:26
17
10:7
21:11
5
10:8
23:45
15
11:8
24:31
22
12:8
25:48
18
12:9
26:17
13
12:10
26:33
17
13:10
27:09
23
13:11
27:17
17
14:11
27:58
18
14:12
28:45
18
Nepr7m
28:47
7
Vyluc2m
28:51
8
14:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:29
4
15:13
31:52
4
16:13
32:26
13
Vyluc2m
32:32
4
17:13
34:18
18
17:14
35:23
81
17:15
36:56
14
18:15
38:32
5
18:16
40:39
4
19:16
41:50
4
20:16
41:52
10
Vyluc2m
46:56
18
20:17
47:49
17
21:17
49:22
15
Vyluc2m
51:54
14
Vyluc2m
52:20
22
21:18
53:56
19
Vyluc2m
55:16
7
22:18
57:22
8
22:19
57:34
4
23:19
58:28
14
Vyluc2m
58:44
8
23:20
59:21
8
23:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz